Перейти до основного вмісту

Як дістатися до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення в Zhytomyrs'Ka з shuttle, автобус або Тролейбус?

Знайти Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення, Zhytomyrs'Ka, на карті

Напрямки до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення (Zhytomyrs'Ka) громадським транспортом

Ці транспортні лінії містять маршрути, які проходять поруч із Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення

 • АвтобусАвтобус: 
 • ТролейбусТролейбус: 
 • ShuttleShuttle: 

Як дістатися до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення за допомогою автобус?

Потрібно натиснути на автобус маршрут для перегляду покрокових вказівок щодо подорожі з картами, часом прибуття ліній і оновленими розкладами руху."

Станції Тролейбус поруч з Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення у місті Zhytomyrs'Ka

 • Лікарні,2 хв пішки,

Станції shuttle поруч з Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення у місті Zhytomyrs'Ka

 • Університет Ім. Івана Франка,5 хв пішки,
Питання та відповіді
 • Які найближчі станції до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення?

  Найближчими станціями до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення є:

  • Лікарні на відстані 82 метра(ів), 2 хв ходи.
  • Університет Ім. Івана Франка на відстані 322 метра(ів), 5 хв ходи.
 • Які автобус лінії зупиняються біля Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення?

  Ці автобус лінії зупиняються поблизу Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення: 102, 115.

 • Яка лінія Тролейбус проходить поруч із Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення?

  3

 • Які shuttle лінії зупиняються біля Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення?

  Ці shuttle лінії зупиняються поблизу Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення: 23, 27, 4, 53A, 58.

 • Яка найближча зупинка Тролейбус станція до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення у місті Zhytomyrs'Ka?

  Найближчий Тролейбус станція до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення у Zhytomyrs'Ka є Лікарні. Це 2 хв пішки.

 • Яка найближча зупинка shuttle станція до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення у місті Zhytomyrs'Ka?

  Найближчий shuttle станція до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення у Zhytomyrs'Ka є Університет Ім. Івана Франка. Це 5 хв пішки.

Знайти Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення, Zhytomyrs'Ka, на карті

Поїздка транспортом до місця Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення в місті Zhytomyrs'Ka

Вас цікавить те, як дістатися до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення в Zhytomyrs'Ka, Україна? Moovit допоможе вам знайти оптимальний шлях до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення і запропонує покрокові вказівки щодо подорожі туди з найближчої зупинки громадського транспорту.

Moovit відкриває для вас доступ до безкоштовних карт і в режимі реального часу надає вказівки щодо навігації по місту. Переглядайте розклади, маршрути, графіки руху і дізнавайтесь в режимі реального часу як довго триватиме поїздка до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення.

Шукаєте найближчу до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення зупинку або станцію? Перегляньте список зупинок, які є найближчими до вашого пункту призначення: Лікарні; Університет Ім. Івана Франка.

Автобус:Тролейбус:Shuttle:

Вам потрібен альтернативний маршрут щоб дістатися до пункту призначення раніше? Moovit допоможе його знайти. За допомогою додатку Moovit або нашого веб-сайту отримати вказівки щодо подорожі до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення та з нього надзвичайно просто.

Ми можемо зробити подорож до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення простішою, саме з цієї причини більше 1.5 мільйонів користувачів, в тому числі пасажири в Zhytomyrs'Ka, довіряють Moovit як найкращому додатку міського громадського транспорту. Вам не потрібно завантажувати окремий автобусний або залізничний додаток, Moovit - це єдиний багатофункціональний додаток громадського транспорту, який завжди стане вам в нагоді під час пошуку оптимального за часом автобусу або потягу.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення Адреса: Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення, Івана Фещенка-Чопівського вулиця, 22, Жит вулиця в Zhytomyrs'Ka

Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення, Zhytomyrs'Ka

Подорожуйте навколо Zhytomyrs'Ka громадським транспортом!

Подорожувати навколо Zhytomyrs'Ka ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до Zhytomyrs'Ka.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо Zhytomyrs'Ka, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Бажаєте дізнатися, як користуватися громадським транспортом в Zhytomyrs'Ka або як платити за проїзд на громадському транспорті в Zhytomyrs'Ka? Додаток для пошуку громадського транспорту Moovit допоможе вам легко і з мінімальними витратами переміщатися по місту, користуючись громадським транспортом. У додатку ви знайдете інформацію про тарифи на громадський транспорт, ціни на квитки та інші витрати. Шукаєте карту ліній громадського транспорту в Zhytomyrs'Ka? Додаток для пошуку транспорту Moovit показує всі маршрути громадського транспорту в Zhytomyrs'Ka з усіма shuttle, автобус або Тролейбус маршрутами і зупинками на інтерактивній карті.

Zhytomyrs'Ka має типи транспорту 3, у тому числі: shuttle, автобус або Тролейбус, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи КП "Житомирське ТТУ", ПАТ "Житомирське АТП-11827", КП "Житомирське ТТУ", Приватний перевізник, ТОВ "Легіон-авто", ФОП Жулінська Антоніна Андріївна, ПП "ПАТП-2007", ФОП Грищук Геннадій Іванович, ФОП Крутій Юрій Ярославович, ФОП Голота Наталія Борисівна, ФОП Савіцька Аліна Аркадіївна, ПП "Шеріфф", ФОП Бабкін Максим Олегович, ФОП Іваницька Т.В. і ФОП Куят Василь Гарикович

Лінії громадського транспорту зі станціями поблизу Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення у місті Zhytomyrs'Ka

Лінії Тролейбус зі станціями поблизу Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення у місті Zhytomyrs'Ka

Лінії shuttle зі станціями поблизу Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відділення у місті Zhytomyrs'Ka

Легше дістатися до Житомирський Військовий Госпіталь, Хірургічне Відд… за…