Перейти до основного вмісту

Як дістатися до Житомир в Zhytomyrs'Ka з Shuttle або Автобус?

Знайти Житомир, Zhytomyrs'Ka, на карті

Напрямки до Житомир (Zhytomyrs'Ka) громадським транспортом

Ці транспортні лінії містять маршрути, які проходять поруч із Житомир

 • АвтобусАвтобус:
 • ShuttleShuttle:

Як дістатися до Житомир за допомогою Автобус?

Потрібно натиснути на Автобус маршрут для перегляду покрокових вказівок щодо подорожі з картами, часом прибуття ліній і оновленими розкладами руху."

Станції Shuttle поруч з Житомир у місті Zhytomyrs'Ka

 • Вул. Шелушкова,1 хв пішки,
Питання та відповіді
 • Які найближчі станції до Житомир?

  Найближчими станціями до Житомир є:

  • Вул. Шелушкова на відстані 37 метра(ів), 1 хв ходи.
 • Які Автобус лінії зупиняються біля Житомир?

  Ці Автобус лінії зупиняються поблизу Житомир: 102, 115

 • Які Shuttle лінії зупиняються біля Житомир?

  Ці Shuttle лінії зупиняються поблизу Житомир: 27, 3, 33

 • Яка найближча зупинка shuttle станція до Житомир у місті Zhytomyrs'Ka?

  Найближчий shuttle станція до Житомир у Zhytomyrs'Ka є Вул. Шелушкова. Це 1 хв пішки.

Знайти Житомир, Zhytomyrs'Ka, на карті

Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Zhytomyrs'Ka.
Усі види громадського транспорту в одному додатку

Поїздка транспортом до місця Житомир в місті Zhytomyrs'Ka

Вас цікавить те, як дістатися до Житомир в Zhytomyrs'Ka, Україна? Moovit допоможе вам знайти оптимальний шлях до Житомир і запропонує покрокові вказівки щодо подорожі туди з найближчої зупинки громадського транспорту.

Moovit відкриває для вас доступ до безкоштовних карт і в режимі реального часу надає вказівки щодо навігації по місту. Переглядайте розклади, маршрути, графіки руху і дізнавайтесь в режимі реального часу як довго триватиме поїздка до Житомир.

Шукаєте найближчу до Житомир зупинку або станцію? Перегляньте список зупинок, які є найближчими до вашого пункту призначення: Вул. Шелушкова.

Автобус:Shuttle:

Вам потрібен альтернативний маршрут щоб дістатися до пункту призначення раніше? Moovit допоможе його знайти. За допомогою додатку Moovit або нашого веб-сайту отримати вказівки щодо подорожі до Житомир та з нього надзвичайно просто.

Ми можемо зробити подорож до Житомир простішою, саме з цієї причини більше 1.5 мільйонів користувачів, в тому числі пасажири в Zhytomyrs'Ka, довіряють Moovit як найкращому додатку міського громадського транспорту. Вам не потрібно завантажувати окремий автобусний або залізничний додаток, Moovit - це єдиний багатофункціональний додаток громадського транспорту, який завжди стане вам в нагоді під час пошуку оптимального за часом автобусу або потягу.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Житомир Адреса: Домбровського вулиця, 59 Житомир вулиця в Zhytomyrs'Ka

Житомир, Zhytomyrs'Ka
Житомир, Zhytomyrs'KaЖито́мир (МФА: [ʒeˈtɔmer] ( прослухати)) — місто на півночі України, розташоване на річці Тетерів. Адміністративний центр Житомирської області та Житомирського району, центр Житомирської міської об'єднаної територіальної громади. Населення міста — 261,6 тис. осіб (01.01.2022), територія — 6500 га. Місто поділяється на Богунський та Корольовський райони. Житомир є важливим транспортним вузлом: через місто пролягає автошлях М06, який поєднує Київ зі Львовом і Варшавою, Мінськом та Ізмаїлом, а також автошляхи E40, E583, М21. Головними вулицями є Київська, проспект Незалежності, Велика Бердичівська, Чуднівська, Перемоги. На річці Тетерів розташований Гідропарк. Належить до столичного економічного району. Основними галузями економіки міста є легка, переробна та харчова промисловість. Житомир є культурним та освітнім центром області.
Як дістатися до Житомир громадським транспортом - про місце

Лінії громадського транспорту зі станціями поблизу Житомир у місті Zhytomyrs'Ka

Лінії Shuttle зі станціями поблизу Житомир у місті Zhytomyrs'Ka

Легше дістатися до Житомир за…