Перейти до основного вмісту

Як дістатися до Королёва, 46Б в Zhytomyrs'Ka з shuttle або автобус?

Знайти Королёва, 46Б, Zhytomyrs'Ka, на карті

Напрямки до Королёва, 46Б (Zhytomyrs'Ka) громадським транспортом

Ці транспортні лінії містять маршрути, які проходять поруч із Королёва, 46Б

 • АвтобусАвтобус: 
 • ShuttleShuttle: 

Як дістатися до Королёва, 46Б за допомогою автобус?

Потрібно натиснути на автобус маршрут для перегляду покрокових вказівок щодо подорожі з картами, часом прибуття ліній і оновленими розкладами руху."

Станції трамвай поруч з Королёва, 46Б у місті Zhytomyrs'Ka

 • Пров. Шкільний,4 хв пішки,

Станції shuttle поруч з Королёва, 46Б у місті Zhytomyrs'Ka

 • Вул. Корольова,5 хв пішки,
Питання та відповіді
 • Які найближчі станції до Королёва, 46Б?

  Найближчими станціями до Королёва, 46Б є:

  • Пров. Шкільний на відстані 207 метра(ів), 4 хв ходи.
  • Вул. Корольова на відстані 304 метра(ів), 5 хв ходи.
 • Які автобус лінії зупиняються біля Королёва, 46Б?

  Ці автобус лінії зупиняються поблизу Королёва, 46Б: 102, 115

 • Які shuttle лінії зупиняються біля Королёва, 46Б?

  Ці shuttle лінії зупиняються поблизу Королёва, 46Б: 10, 26, 33, 44, 5

 • Яка найближча зупинка трамвай станція до Королёва, 46Б у місті Zhytomyrs'Ka?

  Найближчий трамвай станція до Королёва, 46Б у Zhytomyrs'Ka є Пров. Шкільний. Це 4 хв пішки.

 • Яка найближча зупинка shuttle станція до Королёва, 46Б у місті Zhytomyrs'Ka?

  Найближчий shuttle станція до Королёва, 46Б у Zhytomyrs'Ka є Вул. Корольова. Це 5 хв пішки.

Знайти Королёва, 46Б, Zhytomyrs'Ka, на карті

Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Zhytomyrs'Ka.
Усі види громадського транспорту в одному додатку

Поїздка транспортом до місця Королёва, 46Б в місті Zhytomyrs'Ka

Вас цікавить те, як дістатися до Королёва, 46Б в Zhytomyrs'Ka, Україна? Moovit допоможе вам знайти оптимальний шлях до Королёва, 46Б і запропонує покрокові вказівки щодо подорожі туди з найближчої зупинки громадського транспорту.

Moovit відкриває для вас доступ до безкоштовних карт і в режимі реального часу надає вказівки щодо навігації по місту. Переглядайте розклади, маршрути, графіки руху і дізнавайтесь в режимі реального часу як довго триватиме поїздка до Королёва, 46Б.

Шукаєте найближчу до Королёва, 46Б зупинку або станцію? Перегляньте список зупинок, які є найближчими до вашого пункту призначення: Пров. Шкільний; Вул. Корольова.

Автобус:Shuttle:

Вам потрібен альтернативний маршрут щоб дістатися до пункту призначення раніше? Moovit допоможе його знайти. За допомогою додатку Moovit або нашого веб-сайту отримати вказівки щодо подорожі до Королёва, 46Б та з нього надзвичайно просто.

Ми можемо зробити подорож до Королёва, 46Б простішою, саме з цієї причини більше 1.5 мільйонів користувачів, в тому числі пасажири в Zhytomyrs'Ka, довіряють Moovit як найкращому додатку міського громадського транспорту. Вам не потрібно завантажувати окремий автобусний або залізничний додаток, Moovit - це єдиний багатофункціональний додаток громадського транспорту, який завжди стане вам в нагоді під час пошуку оптимального за часом автобусу або потягу.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Королёва, 46Б Адреса: Королёва, 46Б вулиця в Zhytomyrs'Ka

Королёва, 46Б, Zhytomyrs'Ka

Подорожуйте навколо Zhytomyrs'Ka громадським транспортом!

Подорожувати навколо Zhytomyrs'Ka ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до Zhytomyrs'Ka.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо Zhytomyrs'Ka, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Бажаєте дізнатися, як користуватися громадським транспортом в Zhytomyrs'Ka або як платити за проїзд на громадському транспорті в Zhytomyrs'Ka? Додаток для пошуку громадського транспорту Moovit допоможе вам легко і з мінімальними витратами переміщатися по місту, користуючись громадським транспортом. У додатку ви знайдете інформацію про тарифи на громадський транспорт, ціни на квитки та інші витрати. Шукаєте карту ліній громадського транспорту в Zhytomyrs'Ka? Додаток для пошуку транспорту Moovit показує всі маршрути громадського транспорту в Zhytomyrs'Ka з усіма shuttle або автобус маршрутами і зупинками на інтерактивній карті.

Zhytomyrs'Ka має типи транспорту 2, у тому числі: shuttle або автобус, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи КП "Житомирське ТТУ", ПАТ "Житомирське АТП-11827", КП "Житомирське ТТУ", Приватний перевізник, ТОВ "Легіон-авто", ФОП Жулінська Антоніна Андріївна, ПП "ПАТП-2007", ФОП Грищук Геннадій Іванович, ФОП Крутій Юрій Ярославович, ФОП Голота Наталія Борисівна, ФОП Савіцька Аліна Аркадіївна, ПП "Шеріфф", ФОП Бабкін Максим Олегович, ФОП Іваницька Т.В. і ФОП Куят Василь Гарикович

Лінії громадського транспорту зі станціями поблизу Королёва, 46Б у місті Zhytomyrs'Ka

Лінії shuttle зі станціями поблизу Королёва, 46Б у місті Zhytomyrs'Ka

Легше дістатися до Королёва, 46Б за…