Перейти до основного вмісту

Як дістатися до Медичний центр Лелека в Zhytomyrs'Ka з shuttle або автобус?

Знайти Медичний центр Лелека, Zhytomyrs'Ka, на карті

Напрямки до Медичний центр Лелека (Zhytomyrs'Ka) громадським транспортом

Ці транспортні лінії містять маршрути, які проходять поруч із Медичний центр Лелека

 • АвтобусАвтобус: 
 • ShuttleShuttle: 

Як дістатися до Медичний центр Лелека за допомогою автобус?

Потрібно натиснути на автобус маршрут для перегляду покрокових вказівок щодо подорожі з картами, часом прибуття ліній і оновленими розкладами руху."

Станції shuttle поруч з Медичний центр Лелека у місті Zhytomyrs'Ka

 • Пл. Путятинська,4 хв пішки,
 • Вул. Довженка,8 хв пішки,
Питання та відповіді
 • Які найближчі станції до Медичний центр Лелека?

  Найближчими станціями до Медичний центр Лелека є:

  • Пл. Путятинська на відстані 199 метра(ів), 4 хв ходи.
  • Вул. Довженка на відстані 502 метра(ів), 8 хв ходи.
 • Які автобус лінії зупиняються біля Медичний центр Лелека?

  Ці автобус лінії зупиняються поблизу Медичний центр Лелека: 102, 115

 • Які shuttle лінії зупиняються біля Медичний центр Лелека?

  Ці shuttle лінії зупиняються поблизу Медичний центр Лелека: 23, 47

 • Яка найближча зупинка shuttle станція до Медичний центр Лелека у місті Zhytomyrs'Ka?

  Найближчий shuttle станція до Медичний центр Лелека у Zhytomyrs'Ka є Пл. Путятинська. Це 4 хв пішки.

Знайти Медичний центр Лелека, Zhytomyrs'Ka, на карті

Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Zhytomyrs'Ka.
Усі види громадського транспорту в одному додатку

Поїздка транспортом до місця Медичний центр Лелека в місті Zhytomyrs'Ka

Вас цікавить те, як дістатися до Медичний центр Лелека в Zhytomyrs'Ka, Україна? Moovit допоможе вам знайти оптимальний шлях до Медичний центр Лелека і запропонує покрокові вказівки щодо подорожі туди з найближчої зупинки громадського транспорту.

Moovit відкриває для вас доступ до безкоштовних карт і в режимі реального часу надає вказівки щодо навігації по місту. Переглядайте розклади, маршрути, графіки руху і дізнавайтесь в режимі реального часу як довго триватиме поїздка до Медичний центр Лелека.

Шукаєте найближчу до Медичний центр Лелека зупинку або станцію? Перегляньте список зупинок, які є найближчими до вашого пункту призначення: Пл. Путятинська; Вул. Довженка.

Автобус:Shuttle:

Вам потрібен альтернативний маршрут щоб дістатися до пункту призначення раніше? Moovit допоможе його знайти. За допомогою додатку Moovit або нашого веб-сайту отримати вказівки щодо подорожі до Медичний центр Лелека та з нього надзвичайно просто.

Ми можемо зробити подорож до Медичний центр Лелека простішою, саме з цієї причини більше 1.5 мільйонів користувачів, в тому числі пасажири в Zhytomyrs'Ka, довіряють Moovit як найкращому додатку міського громадського транспорту. Вам не потрібно завантажувати окремий автобусний або залізничний додаток, Moovit - це єдиний багатофункціональний додаток громадського транспорту, який завжди стане вам в нагоді під час пошуку оптимального за часом автобусу або потягу.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Медичний центр Лелека Адреса: Путятинська площа 2 вулиця в Zhytomyrs'Ka

Медичний центр Лелека, Zhytomyrs'Ka

Подорожуйте навколо Zhytomyrs'Ka громадським транспортом!

Подорожувати навколо Zhytomyrs'Ka ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до Zhytomyrs'Ka.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо Zhytomyrs'Ka, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Бажаєте дізнатися, як користуватися громадським транспортом в Zhytomyrs'Ka або як платити за проїзд на громадському транспорті в Zhytomyrs'Ka? Додаток для пошуку громадського транспорту Moovit допоможе вам легко і з мінімальними витратами переміщатися по місту, користуючись громадським транспортом. У додатку ви знайдете інформацію про тарифи на громадський транспорт, ціни на квитки та інші витрати. Шукаєте карту ліній громадського транспорту в Zhytomyrs'Ka? Додаток для пошуку транспорту Moovit показує всі маршрути громадського транспорту в Zhytomyrs'Ka з усіма shuttle або автобус маршрутами і зупинками на інтерактивній карті.

Zhytomyrs'Ka має типи транспорту 2, у тому числі: shuttle або автобус, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи КП "Житомирське ТТУ", ПАТ "Житомирське АТП-11827", КП "Житомирське ТТУ", Приватний перевізник, ТОВ "Легіон-авто", ФОП Жулінська Антоніна Андріївна, ПП "ПАТП-2007", ФОП Грищук Геннадій Іванович, ФОП Крутій Юрій Ярославович, ФОП Голота Наталія Борисівна, ФОП Савіцька Аліна Аркадіївна, ПП "Шеріфф", ФОП Бабкін Максим Олегович, ФОП Іваницька Т.В. і ФОП Куят Василь Гарикович

Лінії громадського транспорту зі станціями поблизу Медичний центр Лелека у місті Zhytomyrs'Ka

Лінії shuttle зі станціями поблизу Медичний центр Лелека у місті Zhytomyrs'Ka

Легше дістатися до Медичний центр Лелека за…