Перейти до основного вмісту

Як дістатися до Міжнародний аеропорт «Житомир» в Житомир з Shuttle, Автобус або Тролейбус?

Знайти Міжнародний аеропорт «Житомир», Житомир, на карті

Питання та відповіді
  • Які Shuttle лінії зупиняються біля Міжнародний аеропорт «Житомир»?

    Ці Shuttle лінії зупиняються поблизу Міжнародний аеропорт «Житомир»:

Знайти Міжнародний аеропорт «Житомир», Житомир, на карті

Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Житомир.
Усі види громадського транспорту в одному додатку

Поїздка транспортом до місця Міжнародний аеропорт «Житомир» в місті Житомир

Вас цікавить те, як дістатися до Міжнародний аеропорт «Житомир» в Житомир, Україна? Moovit допоможе вам знайти оптимальний шлях до Міжнародний аеропорт «Житомир» і запропонує покрокові вказівки щодо подорожі туди з найближчої зупинки громадського транспорту.

Moovit відкриває для вас доступ до безкоштовних карт і в режимі реального часу надає вказівки щодо навігації по місту. Переглядайте розклади, маршрути, графіки руху і дізнавайтесь в режимі реального часу як довго триватиме поїздка до Міжнародний аеропорт «Житомир».

Shuttle:

Вам потрібен альтернативний маршрут щоб дістатися до пункту призначення раніше? Moovit допоможе його знайти. За допомогою додатку Moovit або нашого веб-сайту отримати вказівки щодо подорожі до Міжнародний аеропорт «Житомир» та з нього надзвичайно просто.

Ми можемо зробити подорож до Міжнародний аеропорт «Житомир» простішою, саме з цієї причини більше 1.5 мільйонів користувачів, в тому числі пасажири в Житомир, довіряють Moovit як найкращому додатку міського громадського транспорту. Вам не потрібно завантажувати окремий автобусний або залізничний додаток, Moovit - це єдиний багатофункціональний додаток громадського транспорту, який завжди стане вам в нагоді під час пошуку оптимального за часом автобусу або потягу.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Місцезнаходження: Житомир

Міжнародний аеропорт «Житомир»