Перейти до основного вмісту

Як дістатися до 💆🏻💇🏻 в Zhytomyrs'Ka з shuttle або автобус?

Знайти 💆🏻💇🏻, Zhytomyrs'Ka, на карті

Напрямки до 💆🏻💇🏻 (Zhytomyrs'Ka) громадським транспортом

Ці транспортні лінії містять маршрути, які проходять поруч із 💆🏻💇🏻

 • АвтобусАвтобус: 
 • ShuttleShuttle: 

Як дістатися до 💆🏻💇🏻 за допомогою автобус?

Потрібно натиснути на автобус маршрут для перегляду покрокових вказівок щодо подорожі з картами, часом прибуття ліній і оновленими розкладами руху."

Станції shuttle поруч з 💆🏻💇🏻 у місті Zhytomyrs'Ka

 • Ломбард,2 хв пішки,
 • Вул. Шелушкова,4 хв пішки,
Питання та відповіді
 • Які найближчі станції до 💆🏻💇🏻?

  Найближчими станціями до 💆🏻💇🏻 є:

  • Ломбард на відстані 135 метра(ів), 2 хв ходи.
  • Вул. Шелушкова на відстані 228 метра(ів), 4 хв ходи.
 • Які автобус лінії зупиняються біля 💆🏻💇🏻?

  Ці автобус лінії зупиняються поблизу 💆🏻💇🏻: 102, 115

 • Які shuttle лінії зупиняються біля 💆🏻💇🏻?

  Ці shuttle лінії зупиняються поблизу 💆🏻💇🏻: 27, 33

 • Яка найближча зупинка shuttle станція до 💆🏻💇🏻 у місті Zhytomyrs'Ka?

  Найближчий shuttle станція до 💆🏻💇🏻 у Zhytomyrs'Ka є Ломбард. Це 2 хв пішки.

Знайти 💆🏻💇🏻, Zhytomyrs'Ka, на карті

Найпопулярніша мобільна програма для пересування містом Zhytomyrs'Ka.
Усі види громадського транспорту в одному додатку

Поїздка транспортом до місця 💆🏻💇🏻 в місті Zhytomyrs'Ka

Вас цікавить те, як дістатися до 💆🏻💇🏻 в Zhytomyrs'Ka, Україна? Moovit допоможе вам знайти оптимальний шлях до 💆🏻💇🏻 і запропонує покрокові вказівки щодо подорожі туди з найближчої зупинки громадського транспорту.

Moovit відкриває для вас доступ до безкоштовних карт і в режимі реального часу надає вказівки щодо навігації по місту. Переглядайте розклади, маршрути, графіки руху і дізнавайтесь в режимі реального часу як довго триватиме поїздка до 💆🏻💇🏻.

Шукаєте найближчу до 💆🏻💇🏻 зупинку або станцію? Перегляньте список зупинок, які є найближчими до вашого пункту призначення: Ломбард; Вул. Шелушкова.

Автобус:Shuttle:

Вам потрібен альтернативний маршрут щоб дістатися до пункту призначення раніше? Moovit допоможе його знайти. За допомогою додатку Moovit або нашого веб-сайту отримати вказівки щодо подорожі до 💆🏻💇🏻 та з нього надзвичайно просто.

Ми можемо зробити подорож до 💆🏻💇🏻 простішою, саме з цієї причини більше 1.5 мільйонів користувачів, в тому числі пасажири в Zhytomyrs'Ka, довіряють Moovit як найкращому додатку міського громадського транспорту. Вам не потрібно завантажувати окремий автобусний або залізничний додаток, Moovit - це єдиний багатофункціональний додаток громадського транспорту, який завжди стане вам в нагоді під час пошуку оптимального за часом автобусу або потягу.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Місцезнаходження: Zhytomyrs'Ka, Житомир

💆🏻💇🏻, Zhytomyrs'Ka

Подорожуйте навколо Zhytomyrs'Ka громадським транспортом!

Подорожувати навколо Zhytomyrs'Ka ніколи не було так просто. Подивіться крок за кроком, як подорожувати до будь-якої пам'ятки, на вулиці або на великій станції громадського транспорту. Перегляньте розклад маршрутів автобусів та потягів: час прибуття, службові сповіщення та докладні маршрути на карті, - щоб ви точно знали, як дістатися до Zhytomyrs'Ka.

Подорожуючи до будь-якого пункту призначення навколо Zhytomyrs'Ka, використовуйте маршрути Moovit Live Directions з інтерактивними повідомленням, щоб точно дізнатись, де і як далеко ходити, скільки часу чекати ваш транспорт та скільки зупинок залишається. Moovit сповістить вас, коли прийшов час вийти - не потрібно постійно перевіряти, чи є ваша наступна зупинка.

Бажаєте дізнатися, як користуватися громадським транспортом в Zhytomyrs'Ka або як платити за проїзд на громадському транспорті в Zhytomyrs'Ka? Додаток для пошуку громадського транспорту Moovit допоможе вам легко і з мінімальними витратами переміщатися по місту, користуючись громадським транспортом. У додатку ви знайдете інформацію про тарифи на громадський транспорт, ціни на квитки та інші витрати. Шукаєте карту ліній громадського транспорту в Zhytomyrs'Ka? Додаток для пошуку транспорту Moovit показує всі маршрути громадського транспорту в Zhytomyrs'Ka з усіма shuttle або автобус маршрутами і зупинками на інтерактивній карті.

Zhytomyrs'Ka має типи транспорту 2, у тому числі: shuttle або автобус, експлуатований декількома транспортними агенціями, включаючи КП "Житомирське ТТУ", ПАТ "Житомирське АТП-11827", КП "Житомирське ТТУ", Приватний перевізник, ТОВ "Легіон-авто", ФОП Жулінська Антоніна Андріївна, ПП "ПАТП-2007", ФОП Грищук Геннадій Іванович, ФОП Крутій Юрій Ярославович, ФОП Голота Наталія Борисівна, ФОП Савіцька Аліна Аркадіївна, ПП "Шеріфф", ФОП Бабкін Максим Олегович, ФОП Іваницька Т.В. і ФОП Куят Василь Гарикович

Лінії громадського транспорту зі станціями поблизу 💆🏻💇🏻 у місті Zhytomyrs'Ka

Лінії shuttle зі станціями поблизу 💆🏻💇🏻 у місті Zhytomyrs'Ka

Легше дістатися до 💆🏻💇🏻 за…