קו 138
פתח תקווה←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 138 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 138 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית פ''ת/רציפים ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 138 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←תל אביב-יפו (32 תחנות)
ת. מרכזית פ''ת/רציפים
יהודה לייב פינסקר/אבשלום גיסין
מרכז רום/אבשלום גיסין
משה סנה/גיסין
משה סנה/איסר הראל
אליהו בן חור/אלוף רחבעם זאבי
רחובות / גדרה
נס ציונה/ראש פינה
תיכון אחד העם/זכרון יעקב
אבשלום גיסין/בזל
אבשלום גיסין / משה דיין
יגיע כפיים/הפסגות
היצירה/הקידמה
היצירה/אפעל
מחלף גהה/ז'בוטינסקי
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
דרך ז'בוטינסקי/רש''י
דרך זאב ז'בוטינסקי/הרצל
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
דרך ז'בוטינסקי/גלעד
ת.רק''ל אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל ארלוזורוב/דרך מנחם בגין
בית הדר דפנה/שד' שאול המלך
בית המשפט/ויצמן
ביה''ח איכילוב/ויצמן
ארלוזורוב/ויצמן
ארלוזורוב/דרך נמיר
ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 138
מתי מתחיל לפעול קו 138?
קו 138 מתחיל לפעול ב-04:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 138 מפסיק לעבוד?
קו 138 מפסיק לפעול ב-15:05 בשישי
מתי מגיע קו 138?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 138 (פתח תקווה←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←תל אביב-יפו (פתח תקווה←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 138 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 138 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 138 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 138 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 138
קו 138 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 04:50 - 20:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:50 - 20:35 | 25 - 40 |
ב׳ | 04:50 - 19:00 | 30 - 40 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 04:50 - 20:35 | 25 - 40 |
ה׳ | 04:50 - 20:35 | 25 - 40 |
ו׳ | 05:00 - 15:05 | 30 - 32 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל138 (מ ת. מרכזית פ''ת/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 138 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 138
תעריף הנסיעה ב138 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
138 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 138 היא ת. מרכזית פ''ת/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה.
קו 138 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 138. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 138.
מעקב אחר קו האוטובוס 138 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 138 (פתח תקווה←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 138 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 138 ב-ישראל
138 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 904 - הרב אברמסקי/הרב מנצור בן שמעון-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-14/ לוח זמנים
- 965 - המכבים/הרב ברוט-בני ברק<->תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק-156/ לוח זמנים
- 43 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 292 - קניון איילון-בני ברק<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 54 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 65 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 7 - ת. רכבת אוניברסיטה/איסוף-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 937 - הרב קלישר/הילדסהיימר-בני ברק<->האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש-בני ברק-137/ לוח זמנים
- 104 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן-11
- 267 - ת. רכבת תל אביב סבידור/על פרשת דרכים-תל אביב יפו<->מסוף עמידר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 11 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 948 - נחמיה/עזרא-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-148/ לוח זמנים
- 140 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 2 - אהרונוביץ/השלושה-בני ברק<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 19 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 913 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->חזון איש/נחמיה-בני ברק-213/ לוח זמנים
- 116 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 189 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 945 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-245/ לוח זמנים