קו 267
רמת גן←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 267 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 267 (רמת גן←תל אביב-יפו) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף עמידר ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 267 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמת גן←תל אביב-יפו (27 תחנות)
מסוף עמידר
התפוצות/קוממיות
אצ''ל/המחתרת
בן אליעזר/אצ''ל
סטופ/נווה יהושע
העליה השלישית/נווה יהושע
נווה יהושע/סטופ
משה דיין/הירדן
משה דיין/קרל נטר
הרא''ה/פנחס רוטנברג
הרא''ה/חד נס
עוזיאל/טרומן
ביה''ס חורב/עוזיאל
שד. ירושלים/ עוזיאל
שד' ירושלים/דרך בן גוריון
בן גוריון/ כצנלסון
בן גוריון/ סירקין
בן גוריון/ החץ
הרא''ה/הרצל
הרצל/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל ביאליק/דרך ז'בוטינסקי
ביאליק/דרך ז'בוטינסקי
ביאליק/מבוא הרימון
ביאליק/תובל
דרך בגין/התע''ש
יעקב דורי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 267
מתי מתחיל לפעול קו 267?
קו 267 מתחיל לפעול ב-05:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 267 מפסיק לעבוד?
קו 267 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 267?
כדי לראות מתי קו רמת גן←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמת גן←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 267 (רמת גן←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמת גן←תל אביב-יפו (רמת גן←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 267 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 267 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 267 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 267 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 267
קו 267 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:10 - 20:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 20:10 | 20 - 35 |
ב׳ | 05:10 - 19:00 | 25 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:10 - 20:10 | 20 - 35 |
ה׳ | 05:10 - 20:10 | 20 - 35 |
ו׳ | 05:45 - 15:00 | 25 - 35 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל267 (מ מסוף עמידר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 267 (רמת גן←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 267
תעריף הנסיעה ב267 (רמת גן←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
267 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 267 היא מסוף עמידר והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 267 (רמת גן←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 267. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 267.
מעקב אחר קו האוטובוס 267 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 267 (רמת גן←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 267 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 267 ב-ישראל
267 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 949 - הרב קוק/חברון-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-149/ לוח זמנים
- 33 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 926 - תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-126/ לוח זמנים
- 140 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 8 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 18 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 944 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-144/ לוח זמנים
- 54 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 240 - קניון איילון-בני ברק<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-10/ לוח זמנים
- 418 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 942 - ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק<->יגאל אלון/הרב טייב-בני ברק-242/ לוח זמנים
- 2 - אהרונוביץ/השלושה-בני ברק<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 954 - יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו<->קהילות יעקב/הר סיני-בני ברק-254/ לוח זמנים
- 463 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->הרב שלמה גורן/מבטחים-גבעת שמואל-10/ לוח זמנים
- 19 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 99 - בית עלמין צבאי/משה סנה-תל אביב יפו<->ת. רכבת ההגנה/החרש-תל אביב יפו-20
- 913 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->חזון איש/נחמיה-בני ברק-213/ לוח זמנים
- 189 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 34 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 2 - פרופ' ישעיהו ליבוביץ'/הרב יעקב טראב-תל אביב יפו<->משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים