קו 15
כפר סבא←רעננה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 15 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 15 (כפר סבא←רעננה) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל באיזור התעשיה כפר סבא ומסתיים בדפנה/התדהר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 15 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר סבא←רעננה (37 תחנות)
איזור התעשיה כפר סבא
הנביאים/ישעיהו
תרי עשר/אלישע
תרי עשר/גדעון
בי''ס הדמוקרטי/תרי עשר
ישעיהו/בת יפתח
מרכז דוד/הנביאים
מרכז דוד/בן יהודה
בן יהודה/חטיבת הנח''ל
בית אבות בית בכפר הדרים/בן יהודה
בן יהודה/דרך הפועל
התע''ש/יד חרוצים
התע''ש/יוחנן הסנדלר
התע''ש/גלגלי הפלדה
וייצמן/התע''ש
וייצמן/משה דיין
תחנה מרכזית כפ''ס/ויצמן
וייצמן/רוטשילד
וייצמן/ירושלים
קניון ערים/וייצמן
ביטוח לאומי/וייצמן
ויצמן/זאב גלר
מכבי אש/טשרניחובסקי
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
מדרשית נעם/ד''ר משה סנה
ד''ר משה סנה/ברקן
בגין/משה סנה
שד. מנחם בגין/דוד רמז
שדרות בגין/רפפורט
מחלף רעננה צפון
שדרות וייצמן/התדהר
החרושת/ויצמן
החרושת/המסגר
קניון רננים
התעשייה/רננים
דפנה/דולב
דפנה/התדהר
שאלות ותשובות לגבי קו 15
מתי מתחיל לפעול קו 15?
קו 15 מתחיל לפעול ב-05:35 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 15 מפסיק לעבוד?
קו 15 מפסיק לפעול ב-14:55 בשני
מתי מגיע קו 15?
כדי לראות מתי קו כפר סבא←רעננה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר סבא←רעננה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 15 (כפר סבא←רעננה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר סבא←רעננה (כפר סבא←רעננה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 15 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 15 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 15 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 15 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 15
קו האוטובוס 15, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:35 - 20:55
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:35 - 20:55 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:35 - 14:55 | 20 - 30 |
ג׳ | 07:00 - 20:40 | 30 |
ד׳ | 05:35 - 20:55 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:35 - 20:55 | 20 - 30 |
ו׳ | 08:00 - 15:00 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל15 (מ איזור התעשיה כפר סבא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 15 (כפר סבא←רעננה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 15
תעריף הנסיעה ב15 (כפר סבא←רעננה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
15 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 15 היא איזור התעשיה כפר סבא והתחנה האחרונה היא דפנה/התדהר.
קו 15 (כפר סבא←רעננה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 15. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 15.
מעקב אחר קו האוטובוס 15 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 15 (כפר סבא←רעננה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 15 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 15 ב-ישראל
15 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 567 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 25 - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->כרמל/יציאה-כרמל-1#/ לוח זמנים
- 684 - מכללת אחוה-באר טוביה<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 4 - המוביל/טארק עבד אל חי-טירה<->טארק עבד אל חי/אבו בכר-טירה-2#/ לוח זמנים
- 380 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 699 - שדרות בנימין/שער הגיא-נתניה<->הרכבת/ראש פינה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 10 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 587 - אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם<->מכללת ספיר-שער הנגב-2#
- 151 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-1#/ לוח זמנים
- 357 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית-2#/ לוח זמנים
- 20 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - בי''ס אלמותנבי-כסיפה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ כסיפה/ לוח זמנים
- 379 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 47 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->מואב/לשם-ערד-1#/ לוח זמנים
- 371 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 348 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 14 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->אזור תעשיה סנטרל פארק 2000-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 343 - המעפילים/דניאל-שדרות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 97 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->רבוצקי/דוד אלעזר-רעננה-21/ לוח זמנים
- 7 - ביה''ח תל השומר-רמת גן<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 96 - מגדיאל/פדויים-הוד השרון<->שלומציון/שמעון הצדיק-הוד השרון-2#/ לוח זמנים