קו 24
בית אלעזרי←רחובות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 24 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 24 (בית אלעזרי←רחובות) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהתאנה/הגפן ומסתיים בת. רכבת רחובות/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 24 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית אלעזרי←רחובות (28 תחנות)
התאנה/הגפן
התאנה/הזית
הזית/התמר
התמר/הזית
התמר/הגפן
התמר/הרימון
הרימון/התמר
בית אלעזרי
המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג
מרכז מסחרי/ גבעת ברנר
בי''ס אזורי גבעת ברנר
גבעת ברנר/הרחבה
גבעת ברנר/חניון קלנועיות
כביש 411 /גבעת ברנר
קבוצת שילר
פנחס בן דוד קפרא/הרב דוד ישראל
שדרות מקס ואמפרו שיין/משה אידלבאום
קרוננברג/ארגמן
יצחק בנארי/שמחה הולצברג
יצחק בנארי/בוסתן
שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי
שאול טשרניחובסקי/אבן עזרא
טשרניחובסקי/סעדיה גאון
טשרנחובסקי/ארלוזורוב
טשרניחובסקי/ברנר
קופת חולים רמז/רוזנסקי
המדע/חיים פקריס
ת. רכבת רחובות/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 24
מתי מתחיל לפעול קו 24?
קו 24 מתחיל לפעול ב-06:35 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 24 מפסיק לעבוד?
קו 24 מפסיק לפעול ב-07:10 בשישי
מתי מגיע קו 24?
כדי לראות מתי קו בית אלעזרי←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית אלעזרי←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 24 (בית אלעזרי←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית אלעזרי←רחובות (בית אלעזרי←רחובות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 24 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 24 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 24
קו 24 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:35 - 14:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:35 - 14:10 | 40 |
ב׳ | 06:35 - 14:10 | 40 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:35 - 14:10 | 40 |
ה׳ | 06:35 - 14:10 | 40 |
ו׳ | 07:10 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל24 (מ התאנה/הגפן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 24 (בית אלעזרי←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 24
תעריף הנסיעה ב24 (בית אלעזרי←רחובות) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
24 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 24 היא התאנה/הגפן והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רחובות/הורדה.
קו 24 (בית אלעזרי←רחובות) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 24. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 24.
מעקב אחר קו האוטובוס 24 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 24 (בית אלעזרי←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 24 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 24 ב-ישראל
24 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 703 - הנשיא וייצמן/לבוצקין-חדרה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2ח/ לוח זמנים
- 826 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->דליה/כליל החורש-נוף הגליל-19/ לוח זמנים
- 326 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 249 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-2#/ לוח זמנים
- 1 - שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-3#/ לוח זמנים
- 12 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->מעלות דוד/סביון-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 549 - קניון איילון-בני ברק<->תיכון בית רחל-קוממיות-1#/ לוח זמנים
- 91 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->בית ספר דה שליט-רחובות-1ב
- 40 - שוק תלפיות-חיפה<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-2ר/ לוח זמנים
- 319 - קניון איילון-בני ברק<->מרגולין/השומרים-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 82 - בבא סאלי/בית אבות שירלי-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 70 - דרך אהרון/נווה רמז-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 950 - צומת אל על-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3א/ לוח זמנים
- 33 - זילברג/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ח/ לוח זמנים
- 79 - מגן דוד אדום/דרך השלום-נשר<->הרצליה/הנביאים-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 930 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 13 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח-קרית ים-1#/ לוח זמנים
- 102 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 62 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->ספרייה/הדגן-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים