קו 307
טמרה←כאבול
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 307 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 307 (טמרה←כאבול) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בביר אלטירה כניסה ומסתיים בכאבול ו'/יציאה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 307 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טמרה←כאבול (37 תחנות)
ביר אלטירה כניסה
כיכר אלמעסרה
אלקודס/א שוק אל בלדי
אל קודס/בנק לאומי
כיכר השעון
אלקודס/מועאד' בן ג'בל
אבו בכר אלסדיק
מסגד אלקובה
אלביק
הדואר/קופת חולים
עיריית טמרה
אל ג'בל
בית ספר ב'
חט''ב אבן ח'לדון
ח'לאיל א נואר
אלקודס/מועאד' בן ג'בל
כיכר אלקודס
ח'לית אלג'זאל
בית ספר אלשריף ד
ח'לית שריף/יציאה
כאבול/כניסה מערבית
מועצה מקומית
בית מרקחת
קופת חולים כללית
כניסה למרכז הכפר
בית הסתדרות כאבול
בי''ס אל נור א'
מסגד בלאל בן רבאח
מועצה חדשה
מרכז רפואי אל מראם
קופת חולים
בית מרקחת השלום
בריכה
מוקד חירום רפואי
בנק ערבי
בנק מרכנתיל
כאבול ו'/יציאה
שאלות ותשובות לגבי קו 307
מתי מתחיל לפעול קו 307?
קו 307 מתחיל לפעול ב-05:15 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 307 מפסיק לעבוד?
קו 307 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 307?
כדי לראות מתי קו טמרה←כאבול האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טמרה←כאבול הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 307 (טמרה←כאבול)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טמרה←כאבול (טמרה←כאבול) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 307 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 307 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 307 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 307 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 307
קו האוטובוס 307, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:15 - 22:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 22:15 | 30 |
ב׳ | 05:15 - 22:15 | 30 |
ג׳ | 07:15 - 21:15 | 120 |
ד׳ | 05:15 - 22:15 | 30 |
ה׳ | 05:15 - 22:15 | 30 |
ו׳ | 05:15 - 15:00 | 20 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל307 (מ ביר אלטירה כניסה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 307 (טמרה←כאבול) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 307
תעריף הנסיעה ב307 (טמרה←כאבול) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
307 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 307 היא ביר אלטירה כניסה והתחנה האחרונה היא כאבול ו'/יציאה.
קו 307 (טמרה←כאבול) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 307. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 307.
מעקב אחר קו האוטובוס 307 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 307 (טמרה←כאבול) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 307 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 307 ב-ישראל
307 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 564 - גאיה סנטר-ירכא<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-2ב/ לוח זמנים
- 94 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->בית מרקחת-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - ראס אל עין 2-ראס אל עין<->תרדיון/מכללת וינגייט-תרדיון-1#ראס אל-עין ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 979 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 1א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 98 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->חניון שפרעם/תאופיק זיאד-שפרעם-1#/ לוח זמנים
- 3 - הר מירון/החלוץ-נהריה<->קניון נהריה-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 64 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->מועצה מקומית-ירכא-1#/ לוח זמנים
- 980 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ה/ לוח זמנים
- 2 - שוק/ז'בוטינסקי-צפת<->שוק/ז'בוטינסקי-צפת-3#
- 885 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 992 - צומת מירון-מרום הגליל<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 147 - מכללת מזרח התיכון-ירכא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 12 - קניון תרשיחא-מעלות תרשיחא<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 82 - הרבי מלובאוויטש/כ''ב ילדי מעלות-צפת<->בי''ס בירב/כ''ב ילדי מעלות-צפת-1#/ לוח זמנים
- 12 - קניון/הגליל-צפת<->דוד אלעזר/לח''י-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 82 - שד. ירושלים/החשמונאים-מעלות תרשיחא<->עירייה-מעלות תרשיחא-1#/ לוח זמנים
- 70 - הסחלב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 978 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 88 - ח'לית שריף/כניסה-טמרה<->בי''ס מקצועי/טמרה-טמרה-2#