Лінія 326
С. Требухів
Приміські маршрути
Приміські маршрути 326 shuttle Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
326 shuttle (С. Требухів) має 29 станції відправляється з Ст. М. Лісова і закінчується в Дачі.
Виберіть будь-яку 326 shuttle станції нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: С. Требухів (29 зупинок)
Ст. М. Лісова
Бикiвня-1
Бикiвня-2
Бикiвня-3
Меморіал
Птахофабрика
Старий Дуб
Військове Містечко
Автошкола
Магазин Вітерець
Кафе Біла Діброва
Пекарня
Старий Центр
Парк Ім. Тараса Шевченка
Райвiддiл
Магазин Зелений Папуга
Стадіон
Заправка
Радіостанція
Ліцей
Магазин Берізка
Магазин Форум (На Вимогу)
Вул. Підприємницька
С. Требухів (Школа)
С. Требухів (Ринок)
Жовтень
Завод
С. Переможець (Сади)
Дачі
Часті запитання по 326
О котрій годині розпочинає рух 326 shuttle?
Технічне обслуговування на зупинці початку 326 shuttle о 06:53 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 326 shuttle?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 326 shuttle о 20:25 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 326 shuttle?
Коли прибуває С. Требухів shuttle? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії С. Требухів shuttle.
Чи існує 326 shuttle станція поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 326 shuttle станція.
326 shuttle Розклад руху
326 shuttle лінія працює щодня. Графік роботи: 06:53 - 20:25
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 06:53 - 20:25 | 26 - 49 |
вт | 06:53 - 20:25 | 26 - 49 |
ср | 06:53 - 20:25 | 26 - 49 |
чт | 06:53 - 20:25 | 26 - 49 |
пт | 06:53 - 20:25 | 26 - 49 |
сб | 06:53 - 20:25 | 26 - 49 |
нд | 06:53 - 20:25 | 26 - 49 |
Повідомлення про стан маршрутів: shuttle Приміські маршрути
Переглядайте всі оновлення на 326 (від Ст. М. Лісова), включно з інформацією про поточний стан, затримки shuttle, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 326 (С. Требухів) у реальному часі і відстежуйте переміщення shuttle на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від Приміські маршрути зараз.
Вартість проїзду на shuttle 326
Ціни Приміські маршрути на 326 (С. Требухів) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків Приміські маршрути дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті Приміські маршрути.
326 (Приміські маршрути)
"Першою зупинкою 326 shuttle маршруту є Ст. М. Лісова, а останньою - Дачі. 326 (С. Требухів) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 326 має 29 станції і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 54 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані Приміські маршрути, дає можливість користуватися shuttle трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Київ і допомагає знаходити найближчі до вас 326 shuttle станції. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, shuttle розклад для 326 shuttle і візьміть їх з собою в дорогу.
Shuttle Трекер В Реальному Часі Лініі 326
Переглядайте лінію 326 (С. Требухів) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 326 shuttle та відстеження руху shuttle Приміські маршрути й ніколи не спізнюйтесь на shuttle.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для Приміські маршрути або планувальник поїздок для метро, трамвай, Тролейбус, електричка, автобус або shuttle, щоб спланувати свій маршрут навколо Київ. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для Приміські маршрути і будь-якого shuttle, включаючи лінію 326, в Київ
326 - Альтернативні напрямки руху
Приміські маршрути маршрути в Київ
- 824 - с. Княжичі - ст. м. Нивки/ Розклад
- 389 - смт Гостомель - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 811 - Автостанція "Видубичі" - с. Гусачівка/ Розклад
- 742 - м. Боярка (Лікарня) - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 212 - с. Микуличі - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 747 - с. Гореничі - ст. м. Нивки/ Розклад
- 342 - Автостанція "Дарниця" - с. Кулажинці/ Розклад
- 791 - с. Плесецьке - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад
- 735 - Автостанція "Видубичі" - с. Підгірці/ Розклад
- 738 - Автостанція "Видубичi" - с. Креничі/ Розклад
- 386 - (774) с. Луб'янка - ст. м. Святошин/ Розклад
- 420 - м. Ірпінь (БКЗ) - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 341 - Автостанція "Дарниця" - с. Рожни/ Розклад
- 807 - с. Щасливе - ст. м. Харківська/ Розклад
- 310 - м. Обухів (вул. Каштанова) - с. Великі Дмитровичі - ст. м. Видубичі/ Розклад
- 422 - станція Лісова Буча - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 368 - станція Боярка / станція Тарасівка - ст. м. Контрактова Площа/ Розклад
- 398 - Автостанція "Полісся" - м. Вишгород/ Розклад
- 392 - Автостанція Ірпінь - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 745 - станція Біличі - ст. м. Академмістечко/ Розклад