Лінія 333
Автостанція №2
ПАТ "АТП-14630"
ПАТ "АТП-14630" 333 автобус Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
333 автобус (Автостанція №2) має 15 зупинки відправляється з С. Жовтанці (Кінцева) і закінчується в Автостанція №2.
Виберіть будь-яку 333 автобус зупинки нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: Автостанція №2 (15 зупинок)
С. Жовтанці (Кінцева)
Будинок №58
Будинок №18
С. Жовтанці
С. Ременів
С. Вислобоки
С. Малі Підліски
С. Гамаліївка
Азс
С. Дубляни
На Вимогу
С. Малехів
Ринок "Галицьке Перехрестя"
"Весна"
Автостанція №2
Часті запитання по 333
О котрій годині розпочинає рух 333 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці початку 333 автобус о 06:00 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 333 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 333 автобус о 20:40 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 333 автобус?
Коли прибуває Автостанція №2 автобус? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії Автостанція №2 автобус.
Чи курсує автобус 333 перевізника «ПАТ "АТП-14630"» у таке свято:День Незалежності?
Години роботи маршруту автобус 333 можуть змінюватися в таке свято: День Незалежності. Див. програму Moovit, щоб дізнатися більше.
Чи існує 333 автобус зупинка поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 333 автобус зупинка.
Повідомлення про стан маршрутів: автобус ПАТ "АТП-14630"
Переглядайте всі оновлення на 333 (від С. Жовтанці (Кінцева)), включно з інформацією про поточний стан, затримки автобус, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 333 (Автостанція №2) у реальному часі і відстежуйте переміщення автобус на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від ПАТ "АТП-14630" зараз.
Вартість проїзду на автобус 333
Ціни ПАТ "АТП-14630" на 333 (Автостанція №2) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків ПАТ "АТП-14630" дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті ПАТ "АТП-14630".
333 (ПАТ "АТП-14630")
"Першою зупинкою 333 автобус маршруту є С. Жовтанці (Кінцева), а останньою - Автостанція №2. 333 (Автостанція №2) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 333 має 15 зупинки і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 73 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані ПАТ "АТП-14630", дає можливість користуватися автобус трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Львов і допомагає знаходити найближчі до вас 333 автобус зупинки. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, автобус розклад для 333 автобус і візьміть їх з собою в дорогу.
Автобус Трекер В Реальному Часі Лініі 333
Переглядайте лінію 333 (Автостанція №2) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 333 автобус та відстеження руху автобус ПАТ "АТП-14630" й ніколи не спізнюйтесь на автобус.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для ПАТ "АТП-14630" або планувальник поїздок для трамвай, Тролейбус або автобус, щоб спланувати свій маршрут навколо Львов. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для ПАТ "АТП-14630" і будь-якого автобус, включаючи лінію 333, в Львов
333 - Альтернативні напрямки руху
ПАТ "АТП-14630" маршрути в Львов
- 23 - вул. Суботівська - вул. Глинянський Тракт/ Розклад
- 36 - Винники (вул. Забава) - пл. Кропивницького/ Розклад
- 26 - вул. Миколайчука - вул. Антонича/ Розклад
- 38 - вул. Січових Стрільців - Пульмонологічний центр/ Розклад
- 42 - пр. Червоної Калини - пл. Кропивницького/ Розклад
- 44 - вул. Василя Симоненка - вул. Майорівка/ Розклад
- 124 - Автостанція №2 - с. Сулимів/ Розклад
- 54 - с. Бірки - пр. Червоної Калини/ Розклад
- 21 - Епіцентр - Головна Пошта/ Розклад
- 125 - Автостанція №8 - с. Шкло/ Розклад
- 31 - Залізничний вокзал - Галицьке перехрестя/ Розклад
- 15 - Приміський вокзал - вул. Майорівка/ Розклад
- 151 - вул. Під Дубом - Жовква/ Розклад