Лінія 42
Пл. Кропивницького
ПАТ "АТП-14630"
ПАТ "АТП-14630" 42 автобус Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
42 автобус (Пл. Кропивницького) має 18 зупинки відправляється з Пр. Червоної Калини і закінчується в Пл. Кропивницького.
Виберіть будь-яку 42 автобус зупинки нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: Пл. Кропивницького (18 зупинок)
Пр. Червоної Калини
Вул. Коломийська
Поліклініка №4
Кінотеатр Ім. Довженка
Дитяча Поліклініка №4
Трц "Шувар"
На Вимогу
Станція Персенківка
Вул. Козельницька
Податкова
Вул. Академіка Сахарова
Вул. Бойківська
Вул. Академіка Сахарова
Вул. Академіка Сахарова
На Вимогу
Львівська Політехніка
Вул. Коновальця
Пл. Кропивницького
Часті запитання по 42
О котрій годині розпочинає рух 42 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці початку 42 автобус о 06:00 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 42 автобус?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 42 автобус о 21:57 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 42 автобус?
Коли прибуває Пл. Кропивницького автобус? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії Пл. Кропивницького автобус.
Чи курсує автобус 42 перевізника «ПАТ "АТП-14630"» у таке свято:День Незалежності?
Години роботи маршруту автобус 42 можуть змінюватися в таке свято: День Незалежності. Див. програму Moovit, щоб дізнатися більше.
Чи існує 42 автобус зупинка поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 42 автобус зупинка.
Повідомлення про стан маршрутів: автобус ПАТ "АТП-14630"
Переглядайте всі оновлення на 42 (від Пр. Червоної Калини), включно з інформацією про поточний стан, затримки автобус, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 42 (Пл. Кропивницького) у реальному часі і відстежуйте переміщення автобус на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від ПАТ "АТП-14630" зараз.
Вартість проїзду на автобус 42
Ціни ПАТ "АТП-14630" на 42 (Пл. Кропивницького) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків ПАТ "АТП-14630" дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті ПАТ "АТП-14630".
42 (ПАТ "АТП-14630")
"Першою зупинкою 42 автобус маршруту є Пр. Червоної Калини, а останньою - Пл. Кропивницького. 42 (Пл. Кропивницького) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 42 має 18 зупинки і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 31 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані ПАТ "АТП-14630", дає можливість користуватися автобус трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Львов і допомагає знаходити найближчі до вас 42 автобус зупинки. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, автобус розклад для 42 автобус і візьміть їх з собою в дорогу.
Автобус Трекер В Реальному Часі Лініі 42
Переглядайте лінію 42 (Пл. Кропивницького) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 42 автобус та відстеження руху автобус ПАТ "АТП-14630" й ніколи не спізнюйтесь на автобус.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для ПАТ "АТП-14630" або планувальник поїздок для трамвай, Тролейбус або автобус, щоб спланувати свій маршрут навколо Львов. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для ПАТ "АТП-14630" і будь-якого автобус, включаючи лінію 42, в Львов
42 - Альтернативні напрямки руху
ПАТ "АТП-14630" маршрути в Львов
- 23 - вул. Суботівська - вул. Глинянський Тракт/ Розклад
- 36 - Винники (вул. Забава) - пл. Кропивницького/ Розклад
- 26 - вул. Миколайчука - вул. Антонича/ Розклад
- 38 - вул. Січових Стрільців - Пульмонологічний центр/ Розклад
- 44 - вул. Василя Симоненка - вул. Майорівка/ Розклад
- 124 - Автостанція №2 - с. Сулимів/ Розклад
- 54 - с. Бірки - пр. Червоної Калини/ Розклад
- 333 - Автостанція №2 - с. Жовтанці/ Розклад
- 21 - Епіцентр - Головна Пошта/ Розклад
- 125 - Автостанція №8 - с. Шкло/ Розклад
- 31 - Залізничний вокзал - Галицьке перехрестя/ Розклад
- 15 - Приміський вокзал - вул. Майорівка/ Розклад
- 151 - вул. Під Дубом - Жовква/ Розклад