Лінія 355
Зоопарк "Xii Місяців"
Приміські маршрути
Приміські маршрути 355 shuttle Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
355 shuttle (Зоопарк "Xii Місяців") має 27 станції відправляється з Ст. М. Героїв Дніпра і закінчується в Зоопарк XII Місяців.
Виберіть будь-яку 355 shuttle станції нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: Зоопарк "Xii Місяців" (27 зупинок)
Ст. М. Героїв Дніпра
Депо Метрополітену
Лікарня
Сади (На Вимогу)
На Вимогу
Ж/М Виноградар
М. Вишгород (Дідовиця)
Вул. Польова
На Вимогу
С. Нові Петрівці (Центр)
С. Нові Петрівці (Вул. Ватутіна)
С. Нові Петрівці
На Вимогу
Кагати
Вул. Нагірна
С. Старі Петрівці
Вул. Заярська
Вул. Героїв
Лісництво
С. Лютіж
Урочище Туровча Лісова
Санаторій
Дубова
С. Демидів
Вул. Вербова
На Вимогу
Зоопарк XII Місяців
Часті запитання по 355
О котрій годині розпочинає рух 355 shuttle?
Технічне обслуговування на зупинці початку 355 shuttle о 06:30 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 355 shuttle?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 355 shuttle о 19:50 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 355 shuttle?
Коли прибуває Зоопарк "Xii Місяців" shuttle? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії Зоопарк "Xii Місяців" shuttle.
Чи існує 355 shuttle станція поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 355 shuttle станція.
355 shuttle Розклад руху
355 shuttle лінія працює щодня. Графік роботи: 06:30 - 19:50
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 06:30 - 19:50 | 20 |
вт | 06:30 - 19:50 | 20 |
ср | 06:30 - 19:50 | 20 |
чт | 06:30 - 19:50 | 20 |
пт | 06:30 - 19:50 | 20 |
сб | 06:30 - 19:50 | 20 |
нд | 06:30 - 19:50 | 20 |
Повідомлення про стан маршрутів: shuttle Приміські маршрути
Переглядайте всі оновлення на 355 (від Ст. М. Героїв Дніпра), включно з інформацією про поточний стан, затримки shuttle, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 355 (Зоопарк "Xii Місяців") у реальному часі і відстежуйте переміщення shuttle на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від Приміські маршрути зараз.
Вартість проїзду на shuttle 355
Ціни Приміські маршрути на 355 (Зоопарк "Xii Місяців") можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків Приміські маршрути дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті Приміські маршрути.
355 (Приміські маршрути)
"Першою зупинкою 355 shuttle маршруту є Ст. М. Героїв Дніпра, а останньою - Зоопарк XII Місяців. 355 (Зоопарк "Xii Місяців") здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 355 має 27 станції і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 58 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані Приміські маршрути, дає можливість користуватися shuttle трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Київ і допомагає знаходити найближчі до вас 355 shuttle станції. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, shuttle розклад для 355 shuttle і візьміть їх з собою в дорогу.
Shuttle Трекер В Реальному Часі Лініі 355
Переглядайте лінію 355 (Зоопарк "Xii Місяців") на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 355 shuttle та відстеження руху shuttle Приміські маршрути й ніколи не спізнюйтесь на shuttle.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для Приміські маршрути або планувальник поїздок для метро, трамвай, Тролейбус, електричка, автобус або shuttle, щоб спланувати свій маршрут навколо Київ. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для Приміські маршрути і будь-якого shuttle, включаючи лінію 355, в Київ
355 - Альтернативні напрямки руху
Приміські маршрути маршрути в Київ
- 400 - станція Ірпінь - ст. м. Святошин/ Розклад
- 796 - станція Боярка - с. Білогородка - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 333 - Автостанція "Дарниця" - с. Калита/ Розклад
- 765 - с. Музичі - ст. м. Нивки/ Розклад
- 791 - с. Плесецьке - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад
- 738 - Автостанція "Видубичi" - с. Креничі/ Розклад
- 805 - вул. Пестеля - станція Вишневе/ Розклад
- 812 - станція Боярка (фабрика "Мальва) - ст. м. Дружби Народів/ Розклад
- 386 - (774) с. Луб'янка - ст. м. Святошин/ Розклад
- 369 - станція Боярка - ст. м. Святошин/ Розклад
- 350 - Автостанція "Полісся" - с. Димер/ Розклад
- 762 - с. Неграші - ст. м. Нивки/ Розклад
- 396 - м. Вишгород (Енергетик) - ст. м. Героїв Дніпра/ Розклад
- 801 - станція Тарасівка - ст. м. Дружби Народів/ Розклад
- 739 - смт Чабани - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад
- 309 - м. Обухів (вул. Каштанова) - с. Романків - ст. м. Видубичі/ Розклад
- 750 - с. Личанка - ст. м. Нивки/ Розклад
- 359 - с. Дударків - ст. м. Лісова/ Розклад
- 398 - Автостанція "Полісся" - м. Вишгород/ Розклад
- 172 - с. Борова - ст. м. Виставковий Центр/ Розклад