Лінія 420
М. Ірпінь (Бкз)
Приміські маршрути
Приміські маршрути 420 shuttle Розклад та зупинки маршруту (оновлено)
420 shuttle (М. Ірпінь (Бкз)) має 21 станції відправляється з Ст. М. Академмістечко і закінчується в Ірпінь (Бкз).
Виберіть будь-яку 420 shuttle станції нижче для перегляду в режимі реального часу актуальних розкладів і карт маршрутів.
Напрямок: М. Ірпінь (Бкз) (21 зупинок)
Ст. М. Академмістечко
Ст. М. Академмістечко
Нафтовик
Вул. Академіка Булаховського
Вул. Підлісна
Овочевий Магазин
С. Романівка
Водоканал
Вул. Довженка
Паспортний Стіл
Вул. Михайлівська
Вул. Личака
Вул. Пушкіна
Вул. Гагаріна
Вул. Шевченка
Вул. Грибоєдова
Вул. Садова
Вул. Тургенівська
Вул. Мінеральна
Вул. Щаслива
Ірпінь (Бкз)
Часті запитання по 420
О котрій годині розпочинає рух 420 shuttle?
Технічне обслуговування на зупинці початку 420 shuttle о 06:30 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині припиняє рух 420 shuttle?
Технічне обслуговування на зупинці лінії 420 shuttle о 20:58 у неділя, понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця, субота.
О котрій годині прибуває 420 shuttle?
Коли прибуває М. Ірпінь (Бкз) shuttle? Дізнавайтесь час прибуття в режимі реального часу містить розклад руху в реальному часі. Тут ви можете перевірити повний розклад руху найближчої до вас лінії М. Ірпінь (Бкз) shuttle.
Чи існує 420 shuttle станція поблизу мене?
Натисніть тут, щоб переглянути найближчу 420 shuttle станція.
420 shuttle Розклад руху
420 shuttle лінія працює щодня. Графік роботи: 06:30 - 20:58
День | Час роботи | Інтервал (хв) |
---|---|---|
пн | 06:30 - 20:58 | 28 |
вт | 06:30 - 20:58 | 28 |
ср | 06:30 - 20:58 | 28 |
чт | 06:30 - 20:58 | 28 |
пт | 06:30 - 20:58 | 28 |
сб | 06:30 - 20:58 | 28 |
нд | 06:30 - 20:58 | 28 |
Повідомлення про стан маршрутів: shuttle Приміські маршрути
Переглядайте всі оновлення на 420 (від Ст. М. Академмістечко), включно з інформацією про поточний стан, затримки shuttle, зміни маршрутів, зміну розташування зупинок та будь-які інші зміни в послугах. Переглядайте мапу 420 (М. Ірпінь (Бкз)) у реальному часі і відстежуйте переміщення shuttle на карті. Завантажте додаток, щоб отримати всю інформацію від Приміські маршрути зараз.
Вартість проїзду на shuttle 420
Ціни Приміські маршрути на 420 (М. Ірпінь (Бкз)) можуть змінюватися в залежності від декількох факторів. Інформацію про вартість квитків Приміські маршрути дивіться в додатку Moovit або на офіційному сайті Приміські маршрути.
420 (Приміські маршрути)
"Першою зупинкою 420 shuttle маршруту є Ст. М. Академмістечко, а останньою - Ірпінь (Бкз). 420 (М. Ірпінь (Бкз)) здійснюється рух по щодня.
Додаткова інформація: 420 має 21 станції і загальна тривалість подорожі цим маршрутом складає приблизно 28 хвилин."
Постійно подорожуєте? Дізнайтесь, чому більше 1.5 мільйонів користувачів довіряють Moovit і вважають його найкращим додатком міського пасажирського транспорту. Moovit інформує вас про маршрути, запропоновані Приміські маршрути, дає можливість користуватися shuttle трекером, бачити вказівки щодо подорожі, карти маршрутів ліній в Київ і допомагає знаходити найближчі до вас 420 shuttle станції. Відсутній доступ до інтернету? Завантажте офлайнову PDF-карту, shuttle розклад для 420 shuttle і візьміть їх з собою в дорогу.
Shuttle Трекер В Реальному Часі Лініі 420
Переглядайте лінію 420 (М. Ірпінь (Бкз)) на мапі в реальному часі та відстежуйте рух транспорту. Користуйтеся застосунком Moovit для перегляду маршруту 420 shuttle та відстеження руху shuttle Приміські маршрути й ніколи не спізнюйтесь на shuttle.
Використовуйте додаток як планувальник поїздок для Приміські маршрути або планувальник поїздок для метро, трамвай, Тролейбус, електричка, автобус або shuttle, щоб спланувати свій маршрут навколо Київ. Планувальник маршрутів показує оновлені дані для Приміські маршрути і будь-якого shuttle, включаючи лінію 420, в Київ
420 - Альтернативні напрямки руху
Приміські маршрути маршрути в Київ
- 811 - Автостанція "Видубичі" - с. Гусачівка/ Розклад
- 393 - с. Коцюбинське (вул. Меблева) - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 333 - Автостанція "Дарниця" - с. Калита/ Розклад
- 903 - ЖК "Львівський" - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 317А - м. Бориспіль (вул. Каховська) - ст. м. Харківська/ Розклад
- 328 - Сади Зазим'я - ст. м. Лісова/ Розклад
- 321 - с. Зазим'я - ст. м. Лісова/ Розклад
- 350 - Автостанція "Полісся" - с. Димер/ Розклад
- 720 - станція Боярка - пл. Перемоги/ Розклад
- 729 - с. Хотів - ст. м. Либідська/ Розклад
- 377 - Автостанція "Дачна" - с. Андріївка/ Розклад
- 310 - м. Обухів (вул. Каштанова) - с. Великі Дмитровичі - ст. м. Видубичі/ Розклад
- 991 - Садове товариство "Криве озеро" - ст. м. Героїв Дніпра/ Розклад
- 789 - Автостанція "Видубичі" - с. Березове (Сади)/ Розклад
- 762 - с. Неграші - ст. м. Нивки/ Розклад
- 381 - станція Буча - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 337 - Автостанція "Дарниця" - с. Літочки/ Розклад
- 348 - с. Гаврилівка - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 745 - станція Біличі - ст. м. Академмістечко/ Розклад
- 330К - с. Дударків - ст. м. Харківська/ Розклад