קו 43
כפר הס←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 43 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 43 (כפר הס←נתניה) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בכפר הס ד' ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 43 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר הס←נתניה (31 תחנות)
כפר הס ד'
צומת משמרת
מזכירות
צומת משמרת
דרך מייסדים/האתרוג
דרך הלורד\אבני
הדקל/הכלנית
הדקל/מצדה
הדקל/הרימון
הדקל/התמר
צומת תל מונד
קניון דרורים
צומת בני דרור למערב
מחלף דרור
מחלף דרור למערב
כביש 553/דרך רבין
צומת תל יצחק
צומת בית יהושע
רכבת בית יהושע
ת. רכבת בית יהושע/553
צומת אודים/כביש 553
איקאה/שדרות גיבורי ישראל
מרכז ביג/שדרות גיבורי ישראל
שדרות גיבורי ישראל/האומנות
שד. גיבורי ישראל/הבונים
שדרות גיבורי ישראל/התרופה
בית חרושת אביק
מחלף נתניה
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 43
מתי מתחיל לפעול קו 43?
קו 43 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון
באיזו שעה קו 43 מפסיק לעבוד?
קו 43 מפסיק לפעול ב-11:30 בשישי
מתי מגיע קו 43?
כדי לראות מתי קו כפר הס←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר הס←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 43 (כפר הס←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר הס←נתניה (כפר הס←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 43 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 43 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 43 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 43 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 43
קו 43 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:25 - 18:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 18:15 | 25 - 295 |
ב׳ | 05:25 - 18:15 | 25 - 250 |
ג׳ | 05:25 - 18:15 | 25 - 250 |
ד׳ | 05:25 - 18:15 | 25 - 250 |
ה׳ | 05:25 - 18:15 | 25 - 250 |
ו׳ | 07:00 - 11:30 | 270 |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל43 (מ כפר הס ד'), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 43 (כפר הס←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 43
תעריף הנסיעה ב43 (כפר הס←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
43 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 43 היא כפר הס ד' והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 43 (כפר הס←נתניה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 43. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 43.
מעקב אחר קו האוטובוס 43 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 43 (כפר הס←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 43 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 43 ב-ישראל
43 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 140 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 11 - שדרות הדקלים/562-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 77 - מכבים/חרמון-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20
- 33 - יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מעברות-מעברות-10/ לוח זמנים
- 36 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->החיטים/הקמה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 19 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מזכירות-מבוא חורון-10/ לוח זמנים
- 80 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 79 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->האילן/התדהר-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 873 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20/ לוח זמנים
- 108 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 245 - יהודה שטיין/שד. דוד רזיאל-רמלה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 3 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->בית הכנסת עטרת הנחל/הרב קעניג-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 113 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->וולפסון/קפלן-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 2 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 3 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->מסוף אום אל פחם-אום אל פחם-30/ לוח זמנים
- 208 - מסוף שוהם-שוהם<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-10
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים