קו 58
אבו סנאן←כרמיאל
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 58 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 58 (אבו סנאן←כרמיאל) יש 43 תחנות. מסלול הקו מתחיל באבו סנאן סולטאן באשא א ומסתיים בת. רכבת כרמיאל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 58 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אבו סנאן←כרמיאל (43 תחנות)
אבו סנאן סולטאן באשא א
אבו סנאן סולטאן באשא ב
אבו סנאן סולטאן באשא ג
אבו סנאן סולטאן באשא ד
אבו סנאן/כיכר השלום
רח 120/מינימרקט
קופת חולים מכבי
בית ספר
כפר יאסיף כביש 70
עוקף כפר יאסיף 1
צומת ג'וליס
אלס'בר/אלריאד'ה
מסעף אזור תעשיה
בית ספר ג'וליס
התחנה לבריאות המשפחה
תנועת נוער/ג'וליס
מועצה
שכונת חיילים משוחררים 1
התחנה לבריאות המשפחה
בית ספר מקיף ג'וליס
מסעף אזור תעשיה
אלס'בר/אלריאד'ה
מכון רישוי ירכא/כביש 8533
מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא
ירכא א
ירכא מול הנוף
בי''ס תיכון
ירכא ד
ירכא ה
כיכר המזרקה
כיכר
ירכא/כביש 8533
מסעף המועצה
מועצה מקומית
כביש ראשי/אלחלאג'
בית מרקחת כללית
ירכא/בית העם
קופת חולים כללית
ירכא/יציאה מזרחית
מסעף ירכא/כישור
צומת כישור
צומת הר חלוץ
ת. רכבת כרמיאל
שאלות ותשובות לגבי קו 58
מתי מתחיל לפעול קו 58?
קו 58 מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 58 מפסיק לעבוד?
קו 58 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 58?
כדי לראות מתי קו אבו סנאן←כרמיאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אבו סנאן←כרמיאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 58 (אבו סנאן←כרמיאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אבו סנאן←כרמיאל (אבו סנאן←כרמיאל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 58 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 58 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 58 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 58 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 58
קו 58 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:45 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 22:30 | 30 - 105 |
ב׳ | 05:45 - 22:30 | 30 - 105 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:45 - 22:30 | 30 - 105 |
ה׳ | 05:45 - 22:30 | 30 - 105 |
ו׳ | 07:00 - 13:00 | 60 - 120 |
ש׳ | 18:00 - 21:45 | 60 - 90 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל58 (מ אבו סנאן סולטאן באשא א), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 58 (אבו סנאן←כרמיאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 58
תעריף הנסיעה ב58 (אבו סנאן←כרמיאל) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
58 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 58 היא אבו סנאן סולטאן באשא א והתחנה האחרונה היא ת. רכבת כרמיאל.
קו 58 (אבו סנאן←כרמיאל) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 58. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 58.
מעקב אחר קו האוטובוס 58 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 58 (אבו סנאן←כרמיאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 58 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 58 ב-ישראל
58 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 978 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1א/ לוח זמנים
- 12 - קניון/הגליל-צפת<->דוד אלעזר/לח''י-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 16א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->ברקת/ספיר-צפת-2#/ לוח זמנים
- 23 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 1א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 73 - מגרש ספורט-טובא זנגריה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 311 - בנק מרכנתיל-ג'דידה מכר<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 4א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->המעוף/הר וגיא-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 20 - מחנה מישר-מרום הגליל<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 252 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אריה דושניצקי/חיים ברלב-עכו-1#/ לוח זמנים
- 61 - סחלב/הרצל-נהריה<->טרומפלדור/י''ד ליל הגשרים-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 47 - מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#/ לוח זמנים
- 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2זחיפה ↔ דייר חנא/ לוח זמנים
- 979 - צומת מירון-מרום הגליל<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 52 - אל ג'רביה ז-פקיעין<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-2ב/ לוח זמנים
- 77 - מכמנים כיכר-מכמנים<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1#/ לוח זמנים
- 37 - בהזמנה מראש - צביה-צביה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-2#כרמיאל ↔ צביה/ לוח זמנים
- 139 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->הברוש/הרימון-טל אל-11טל-אל ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 367 - הרב קוק/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-11/ לוח זמנים