קו 6
דפנה/התדהר←ת. רכבת רעננה מערב/הורדה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 6 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 6 (דפנה/התדהר←ת. רכבת רעננה מערב/הורדה) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדפנה/התדהר ומסתיים בת. רכבת רעננה מערב/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 6 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דפנה/התדהר←ת. רכבת רעננה מערב/הורדה (23 תחנות)
דפנה/התדהר
דפנה/דולב
קניון רננים/התעשייה
החרושת/המסגר
החרושת/ויצמן
שדרות וייצמן/החרושת
בורוכוב/וייצמן
שדרות וייצמן/יפה ירקוני
שדרות וייצמן/אהוד מנור
ספורטק/שדרות וייצמן
גאולה/י.ל. פרץ
מרכז קריית שרת/התקווה
מורדי הגטאות/הנורית
קיבוץ גלויות/החלוץ
התחייה/קיבוץ גלויות
התחייה/התקומה
בית כנסת/י.ל.פרץ
י.ל. פרץ/גאולה
רבקה גובר/שדרות ויצמן
אלימלך רימלט/הגלבוע
מגרש טניס/יאיר שטרן
קרית הספורט/וייצמן
ת. רכבת רעננה מערב/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 6
מתי מתחיל לפעול קו 6?
קו 6 מתחיל לפעול ב-05:55 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 6 מפסיק לעבוד?
קו 6 מפסיק לפעול ב-13:30 בשישי
מתי מגיע קו 6?
כדי לראות מתי קו דפנה/התדהר←ת. רכבת רעננה מערב/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דפנה/התדהר←ת. רכבת רעננה מערב/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 6 (דפנה/התדהר←ת. רכבת רעננה מערב/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דפנה/התדהר←ת. רכבת רעננה מערב/הורדה (דפנה/התדהר←ת. רכבת רעננה מערב/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 6 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 6 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 6 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 6 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 6
קו האוטובוס 6, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:55 - 19:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:55 - 19:40 | 20 - 85 |
ב׳ | 05:55 - 16:55 | 15 - 30 |
ג׳ | 05:55 - 20:55 | 60 |
ד׳ | 05:55 - 19:40 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:55 - 19:40 | 15 - 30 |
ו׳ | 11:00 - 13:30 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל6 (מ דפנה/התדהר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 6 (דפנה/התדהר←ת. רכבת רעננה מערב/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 6
תעריף הנסיעה ב6 (דפנה/התדהר←ת. רכבת רעננה מערב/הורדה) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
6 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 6 היא דפנה/התדהר והתחנה האחרונה היא ת. רכבת רעננה מערב/הורדה.
קו 6 (דפנה/התדהר←ת. רכבת רעננה מערב/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 6. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 6.
מעקב אחר קו האוטובוס 6 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 6 (דפנה/התדהר←ת. רכבת רעננה מערב/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 6 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 6 ב-ישראל
6 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 78 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון-1#/ לוח זמנים
- 3 - משמר/שוהם-ערד<->אשד/נחל-ערד-22/ לוח זמנים
- 72 - מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-2#
- 3 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 468 - הכניסה הצפונית-קלנסווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 6 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד<->אבטליון/הריטב''א-אלעד-10/ לוח זמנים
- 458 - הרטום/גולדה מאיר-ירושלים<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 230 - מסוף כרמלית/הכרמל-תל אביב יפו<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 79 - חט''ב רימון-רעננה<->הנשר/ירושלים-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 74 - תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון<->שלומציון/שמעון הצדיק-הוד השרון-2#/ לוח זמנים
- 145 - מכללת בית ברל-בית ברל<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-11/ לוח זמנים
- 178 - המרכבה/הבנאי-חולון<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 36 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 76 - גאולה/י.ל. פרץ-רעננה<->תיכון מטרו-ווסט/בורוכוב-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 555 - מסוף יהוד/עליה-יהוד מונוסון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 173 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 367 - ת. מרכזית רשל''צ/רציפים-ראשון לציון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 115 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 19 - ת. רכבת הרצליה-הרצליה<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 577 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים