קו 60
חדרה←חריש
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 60 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 60 (חדרה←חריש) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת חדרה/רציפים ומסתיים בקידמה/התמדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 60 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חדרה←חריש (48 תחנות)
ת. רכבת חדרה/רציפים
דוד שמעוני/מכללה
דוד שמעוני/פרנק
צומת חדרה
ת. מרכזית חדרה/רציפים
הלל יפה/הרברט סמואל
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הגיבורים/הרברט סמואל
הנשיא וייצמן/ירושלים
צה''ל/האקליפטוס
משרדי חברת חשמל/צה''ל
צה''ל
צומת חדרה מזרח
צומת גרנות/גן שמואל
צומת תלמי אלעזר
צומת כרכור
צומת מנשה לצפון
צומת חריש למזרח
מזכירות
צומת המטווח למזרח
גפן/אשל
גפן/אלון
גפן/תאנה
גפן/תמר
תמר/גפן מערב
הירדן/צלמון
תמר/גפן מזרח
תמר/אורן
תמר/גפן
ספיר/טופז
ספיר/טורקיז
ספיר/טופז
שוהם/ספיר
דרך ארץ/צאלון
דרך ארץ/שדרות האחווה
שדרות ההגשמה/סביון
לוטם/צבעוני
לוטם/יסמין
לוטם
סביון/לוטם
סביון/סחלב
שדרות ההגשמה/חברותא
תנופה/התמדה
תנופה/הגשמה
קידמה/תנופה
קידמה/החלומות
קידמה/התמדה
שאלות ותשובות לגבי קו 60
מתי מתחיל לפעול קו 60?
קו 60 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 60 מפסיק לעבוד?
קו 60 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 60?
כדי לראות מתי קו חדרה←חריש האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חדרה←חריש הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 60 (חדרה←חריש)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חדרה←חריש (חדרה←חריש) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 60 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 60 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 60 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 60 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 60
קו 60 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:50 - 23:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:20 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:50 - 23:20 | 15 - 30 |
ג׳ | 05:50 - 23:20 | 30 |
ד׳ | 05:50 - 23:20 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:50 - 23:20 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:30 - 16:00 | 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל60 (מ ת. רכבת חדרה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 60 (חדרה←חריש) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 60
תעריף הנסיעה ב60 (חדרה←חריש) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
60 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 60 היא ת. רכבת חדרה/רציפים והתחנה האחרונה היא קידמה/התמדה.
קו 60 (חדרה←חריש) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 60. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 60.
מעקב אחר קו האוטובוס 60 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 60 (חדרה←חריש) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 60 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 60 ב-ישראל
60 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 103 - לוי/יצחק רבין-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 294 - חניון הרטום-ירושלים<->אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 89 - בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות<->נהר הירדן/מעלה עמיעז-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 155 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 11 - שדרות הדקלים/562-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 291 - חניון הרטום-ירושלים<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 69 - יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור<->תיכון מקיף אלמנארה-ג'סר א זרקא-21
- 17 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-20/ לוח זמנים
- 337 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 582 - הרקפות/חצב סובה-רכסים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 233 - 'מצר א-מצר<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 32 - בית ספר על''ה/שפירא-לוד<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 65 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->מגל ז-מגל-10/ לוח זמנים
- 636 - התע''ש/יד חרוצים-כפר סבא<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 30 - יוסי בנאי/יונה וולך-רמלה<->אחימאיר/שרעבי-רמלה-20/ לוח זמנים
- 299 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 239 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 883 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים