קו 118
כפר סבא←צור יצחק
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 118 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 118 (כפר סבא←צור יצחק) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנה מרכזית כפ''ס/רציפים ומסתיים בנחל איילון/כביש 5533.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 118 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: כפר סבא←צור יצחק (20 תחנות)
תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים
תחנת רכבת נורדאו
נורדאו/רופין
וייצמן/נורדאו
ויצמן/התע''ש
קניון ג'י/וייצמן
קניון ג'י/כביש 55
נווה ימין/מזרח
צומת ניר אליהו
צומת אייל
שדרות הארץ/שדרות הדקלים
שדרות הארץ/דרך הפרחים
צומת טירה
צומת צור נתן
כביש 5533/נחל אלכסנדר
נחל אלכסנדר/כביש 5533
נחל אלכסנדר/נחל הדס
נחל איילון/נחל פארן
נחל איילון/נחל פולג
נחל איילון/כביש 5533
שאלות ותשובות לגבי קו 118
מתי מתחיל לפעול קו 118?
קו 118 מתחיל לפעול ב-08:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 118 מפסיק לעבוד?
קו 118 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 118?
כדי לראות מתי קו כפר סבא←צור יצחק האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו כפר סבא←צור יצחק הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 118 (כפר סבא←צור יצחק)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס כפר סבא←צור יצחק (כפר סבא←צור יצחק) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 118 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 118 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 118 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 118 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 118
קו 118 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 08:45 - 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:45 - 21:00 | 60 - 125 |
ב׳ | 08:45 - 17:45 | 60 - 125 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 08:45 - 21:00 | 60 - 125 |
ה׳ | 08:45 - 21:00 | 60 - 125 |
ו׳ | 09:30 - 13:00 | 210 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל118 (מ תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 118 (כפר סבא←צור יצחק) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 118
תעריף הנסיעה ב118 (כפר סבא←צור יצחק) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
118 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 118 היא תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים והתחנה האחרונה היא נחל איילון/כביש 5533.
קו 118 (כפר סבא←צור יצחק) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 118. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 118.
מעקב אחר קו האוטובוס 118 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 118 (כפר סבא←צור יצחק) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 118 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 118 ב-ישראל
118 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 531 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 349 - שדרות הארץ/דרך הפרחים-כוכב יאיר<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 77 - משה שרת/משאבים-הוד השרון<->החומש/חנקין-הוד השרון-13/ לוח זמנים
- 87 - אבן עזרא/רשב''ם-הרצליה<->העצמאות/בן גוריון-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 82 - חט''ב רימון-רעננה<->רבוצקי/אחוזה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 90 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 173 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 176 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 974 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-2#/ לוח זמנים
- 590 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 612 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק-1#/ לוח זמנים
- 70 - בית הלוחם-באר שבע<->שכונה 4-שגב שלום-1#/ לוח זמנים
- 11 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 444 - מסוף רעננה/היהלום-רעננה<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-10/ לוח זמנים
- 54 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#/ לוח זמנים
- 22 - המרכבה/הבנאי-חולון<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 501 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 602 - חבצלת החוף/אירוס הארגמן-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 168 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף קרית אונו-קרית אונו-10/ לוח זמנים
- 608 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים