קו 53א
הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 53א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 53א (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) יש 53 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרב פרדס/מאיר בלבן ומסתיים במסוף הר הצופים/מרטין בובר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 53א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר (53 תחנות)
הרב פרדס/מאיר בלבן
הרב פרדס/אשר גולאק
הרב פרדס/הרב פניז'ל
הרב פרדס/אסטורה
הרב פרדס/צ'רלס לוץ
הרב פרדס/ליבנה
הרב פרדס/שדרות נווה יעקב
שדרות נווה יעקב/הרב פרדס
מרכז קהילתי/שד' נווה יעקב
שדרות נווה יעקב/אחימאיר
שדרות נווה יעקב/משה דיין
שדרות משה דיין/שדרות נווה יעקב
שדרות משה דיין/מזל טלה
שדרות משה דיין/מזל שור
משה דיין א
תחנת רקל''ה חיל האוויר/משה דיין
חיל האויר/גדוד חרמש
פארק ארכיאולוגי/חיל האויר
חיל האויר/לסקוב
חיל האויר/הסיירת הירושלמית
חיל האויר/השישה עשר
חיל האויר/סיירת דוכיפת
שדרות סיירת דוכיפת/חיל האוויר
הסיירת הירושלמית
השישה עשר
תחנת רקל''ה סיירת דוכיפת/משה דיין
תחנת רקל''ה פסגת זאב מרכז/משה דיין
רחמילביץ'/משה דיין
פארק ארץ ישראל/משה רחמילביץ
רחמילביץ/דב סדן
רחמילביץ/טיילת ב
רחמילביץ/טיילת א
רחמילביץ'/שמואל יפה
רחמילביץ'/גבירצמן
רחמילביץ'/רפול הררי
רחמילביץ'/טוניק
רחמילביץ'/לבני
מאיר גרשון/רחמילביץ'
מאיר גרשון/יוסף נדבה
מאיר גרשון/מאיר יושע
מאיר גרשון/דב סדן
מאיר גרשון/חיים תורן
מאיר גרשון/אלי תבין
יקותיאל אדם/דוד ניב
יקותיאל אדם/תמיר
המטה הארצי/קלרמון גנו
שד' צ'רצ'יל/קציר
הדסה הר הצופים/שד' צ'רצ'יל
האוניברסיטה העברית/שד' צ'רצ'יל
האוניברסיטה העברית הר הצופים/מרטין בובר
מחנה עופרית/מרטין בובר
אקדמיה בצלאל/מרטין בובר
מסוף הר הצופים/מרטין בובר
שאלות ותשובות לגבי קו 53א
מתי מתחיל לפעול קו 53א?
קו 53א מתחיל לפעול ב-06:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 53א מפסיק לעבוד?
קו 53א מפסיק לפעול ב-07:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 53א?
כדי לראות מתי קו הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 53א (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 53א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 53א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 53א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 53א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 53א
קו האוטובוס 53א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:50 - 07:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:50 - 07:50 | 60 |
ב׳ | 06:50 - 07:50 | 60 |
ג׳ | 06:50 - 07:50 | 60 |
ד׳ | 06:50 - 07:50 | 60 |
ה׳ | 06:50 - 07:50 | 60 |
ו׳ | 07:50 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל53א (מ הרב פרדס/מאיר בלבן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 53א (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 53א
תעריף הנסיעה ב53א (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
53א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 53א היא הרב פרדס/מאיר בלבן והתחנה האחרונה היא מסוף הר הצופים/מרטין בובר.
קו 53א (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 53א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 53א.
מעקב אחר קו האוטובוס 53א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 53א (הרב פרדס/מאיר בלבן←מסוף הר הצופים/מרטין בובר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 53א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 53א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 959 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 789 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->ארלוזורוב/בלפור-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 24 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->הרימון/התמר-בית אלעזרי-1#/ לוח זמנים
- 482 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מסוף נווה יעקב/הרב פרדס-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 17 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 20 - דולצ'ין/קוליץ-ירושלים<->דולצ'ין/קוליץ-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 62 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->ספרייה/הדגן-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 430 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 90 - המסילה/גאולה-פרדס חנה כרכור<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג/קריית שמונה-מפעלים אזוריים הגליל העליון<->אזור תעשיה צפוני-קרית שמונה-2#/ לוח זמנים
- 73 - שבזי/צלאח-קרית אתא<->חנקין/בורוכוב-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 80 - חטיבת הנגב/דרך הגיא-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 77 - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->דרך השלום/מרכז תל חנן-נשר-1ב
- 200 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 84 - משרד הרישוי/שדרות אריאל שרון-דימונה<->בית הספר עמיאסף-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 970 - ירמיהו/מנחת יצחק-ירושלים<->תכלת מרדכי/ארגמן-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה מצל''ח 6821-באר יעקב-1#
- 7 - מלון דיפלומט-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 217 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 262 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים