קו 693
בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 693 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 693 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בנימינה ומסתיים במרכז מיר''ב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 693 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב (27 תחנות)
ת. רכבת בנימינה
ת. רכבת בנימינה/הטחנה
העלייה/ההגנה
העלייה/דרך העצמאות
כביש 653/השדה
צומת בנימינה
מסעף בית חנניה
מושב בית חנניה
צומת בית חנניה
צומת מעגן מיכאל
קיבוץ מעגן מיכאל
צומת מעגן מיכאל
קניון מול זכרון/כביש 4
צומת זכרון יעקב/כביש 4
אזור תעשיה מעיין צבי
צומת פרדיס
פוריידיס/כביש 4 לצפון
צומת נחשולים/דור
מפעלי סיד
מושב עין איילה
צומת עין איילה
צומת עופר
מושב עופר
צומת עופר
צומת הבונים
צומת צרופה
מרכז מיר''ב
שאלות ותשובות לגבי קו 693
מתי מתחיל לפעול קו 693?
קו 693 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון
באיזו שעה קו 693 מפסיק לעבוד?
קו 693 מפסיק לפעול ב-14:35 בשישי
מתי מגיע קו 693?
כדי לראות מתי קו בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 693 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 693 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 693 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 693 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 693 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 693
קו 693 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:10 - 20:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 20:40 | 60 |
ב׳ | 07:10 - 20:40 | 60 - 205 |
ג׳ | 07:10 - 20:40 | 60 - 205 |
ד׳ | 07:10 - 20:40 | 60 - 205 |
ה׳ | 07:10 - 20:40 | 60 - 205 |
ו׳ | 10:10 - 14:35 | 120 - 145 |
ש׳ | 22:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל693 (מ ת. רכבת בנימינה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 693 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 693
תעריף הנסיעה ב693 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
693 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 693 היא ת. רכבת בנימינה והתחנה האחרונה היא מרכז מיר''ב.
קו 693 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 693. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 693.
מעקב אחר קו האוטובוס 693 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 693 (בנימינה-גבעת עדה←מרכז מיר''ב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 693 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 693 ב-ישראל
693 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 332 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 25א - דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם<->עין אבראהים ג-אום אל פחם-20/ לוח זמנים
- 895 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הרימון-אליכין-10/ לוח זמנים
- 112 - הדקל/הרימון-תל מונד<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-21/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20
- 29 - דרך פיק''א/יהודה הלוי-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 506 - האלה/האלון-כפר טרומן<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 311 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 636 - התע''ש/יד חרוצים-כפר סבא<->מסוף שרונה-כפר יונה-20
- 74 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 10 - 'מצליח ח-מצליח<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-22/ לוח זמנים
- 13 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 170 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->כיכר המייסדים-ינוב-17/ לוח זמנים
- 149 - מעזריטש/ מהרי''ץ-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-17/ לוח זמנים
- 225 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים