קו 774
המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 774 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 774 (המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהמ''ג/ירמיהו ומסתיים ביגאל אלון/שדרות גולדה מאיר.
לוח הזמנים לקו 774 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב15:05. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 774 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר (28 תחנות)
המ''ג/ירמיהו
צומת רמות/גולדה
הארי טרומן/גולדה מאיר
הארי טרומן/יעקב אלעזר
אבא הלל סילבר/הארי טרומן
סילבר/מורגנטאו
סילבר/שכטמן
שיבת ציון/שירת הים
רמות/מעוז
רמות/סולם יעקב
הרא''ה/ולנשטיין
ולנשטיין/הרא''ה
ולנשטיין/ועד ארבע הארצות
ולנשטיין/קהילת אונגוואר
מינץ/מירסקי
מינץ/שיף מזרח
מינץ/רובין
רקאנטי/המשורר אצ''ג
רקנאטי/אידלזון
רקנאטי/בן זאב
רקנאטי/זרחי
צונדק/נלסון גליק
צונדק/אשכולי
צונדק/ראובן מס
צונדק/עליית הנוער
יגאל אלון/ש''י
יגאל אלון/דרך החורש
יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר
שאלות ותשובות לגבי קו 774
מתי מתחיל לפעול קו 774?
קו 774 מתחיל לפעול ב-11:40 בשישי
באיזו שעה קו 774 מפסיק לעבוד?
קו 774 מפסיק לפעול ב-11:40 בשישי
מתי מגיע קו 774?
כדי לראות מתי קו המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 774 (המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר (המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 774 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 774 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 774 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 774 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 774
קו האוטובוס 774, פועל בימים ראשון עד רביעי. שעות הפעילות הרגילות: 15:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 15:05 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 15:05 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 15:05 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 15:05 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 14:20 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 11:40 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל774 (מ המ''ג/ירמיהו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 774 (המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 774
תעריף הנסיעה ב774 (המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
774 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 774 היא המ''ג/ירמיהו והתחנה האחרונה היא יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר.
קו 774 (המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 774. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 774.
מעקב אחר קו האוטובוס 774 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 774 (המ''ג/ירמיהו←יגאל אלון/שדרות גולדה מאיר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 774 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 774 ב-ישראל
774 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 22א - ברעם/האומן-ירושלים<->הנביאים/הרב קוק-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->יקינטון/בלינטלטל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 94א - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 91 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->בית ספר דה שליט-רחובות-1ב
- 85 - יוספטל/גוש חלב-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2#/ לוח זמנים
- 470 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#באר שבע ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 487 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קיבוץ עין גדי/חדר אוכל-עין גדי-3ם/ לוח זמנים
- 11 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 273 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->בית עלמין/שדרות בן גוריון-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 25 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה-17/ לוח זמנים
- 13א - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1ד
- 3 - סביון/הערבה-רכסים<->בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי-רכסים-1#/ לוח זמנים
- 7א - קמפוס ספרא/מסוף כפר ההייטק-ירושלים<->מלון דיפלומט-ירושלים-2א/ לוח זמנים
- 556 - ירמיהו/הצבי-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 7 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 93 - ולנברג/פרויד-חיפה<->טשרניחובסקי/האקדמית גורדון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 921 - הנשיא וייצמן/לבוצקין-חדרה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2ה/ לוח זמנים
- 55 - תחייה/תקומה-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 52 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 436 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים