קו 112
תל אביב-יפו←פלמחים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 112 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 112 (תל אביב-יפו←פלמחים) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים ומסתיים בקבוץ פלמחים מרכז.
לוח הזמנים לקו 112 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:05. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 112 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←פלמחים (13 תחנות)
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים
בית ספר הולץ/חיל השריון
צומת חולון
דרך השבעה/המלאכה למזרח
דרך השבעה/קפלן
ת. מרכזית ראשל''צ/רציפים
מחלף עין הקורא
כביש 4311/כביש 412
כביש 4311/המדע
כביש 4311/מושביץ
ש.ג בסיס פלמחים
מחנה פלמחים
קבוץ פלמחים מרכז
שאלות ותשובות לגבי קו 112
מתי מתחיל לפעול קו 112?
קו 112 מתחיל לפעול ב-07:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 112 מפסיק לעבוד?
קו 112 מפסיק לפעול ב-07:05 בשני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 112?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←פלמחים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←פלמחים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 112 (תל אביב-יפו←פלמחים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←פלמחים (תל אביב-יפו←פלמחים) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 112 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 112 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 112 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 112 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 112
קו 112 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 07:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:05 - 09:05 | 120 |
ב׳ | 07:05 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:05 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:05 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל112 (מ ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 112 (תל אביב-יפו←פלמחים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 112
תעריף הנסיעה ב112 (תל אביב-יפו←פלמחים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
112 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 112 היא ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים והתחנה האחרונה היא קבוץ פלמחים מרכז.
קו 112 (תל אביב-יפו←פלמחים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 112. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 112.
מעקב אחר קו האוטובוס 112 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 112 (תל אביב-יפו←פלמחים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 112 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 112 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 96 - דוכיפת/עגור-קרית אתא<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 59 - ירושלים/ביל''ו-ראשון לציון<->אנילביץ/הרב משה איבגי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 486 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->נווה זוהר/מועצה אזורית-נווה זוהר-3#/ לוח זמנים
- 205 - ת. רכבת חיפה מרכז-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 86 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 541 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 50 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->שדרות התמרים/שפיפון-אילת-2#/ לוח זמנים
- 543 - מלון יפה נוף-ערד<->שד.מלכי ישראל/משעול אהוד בן גרא-קרית גת-2א/ לוח זמנים
- 834 - צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 10 - בית אלמוג/המלאכה-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 37 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 17 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 95 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 148 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 91 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->מרכז קהילתי-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ליאון בלום-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 800 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#קריית שמונה ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 436 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 950 - צומת אל על-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3א/ לוח זמנים