קו 205
חולון←רחובות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 205 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 205 (חולון←רחובות) יש 45 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף קריית שרת ומסתיים בת. מרכזית רחובות/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 205 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חולון←רחובות (45 תחנות)
מסוף קריית שרת
הרוקמים/הכישור
הרוקמים/הלהב
האורגים/הבנאי
האורגים/הסתת
המלאכה/האורגים
המלאכה/המשביר
המלאכה/השבעה
דרך השבעה/המלאכה למזרח
דרך השבעה/קפלן
כביש 44/תחנה מטאורולוגית
צומת בית דגן
דרך המכבים/מכון וולקאני
דרך המכבים/אלי כהן
דרך המכבים/שדרות הציונות
דרך המכבים/בי''ס חקלאי
הרצל/קרן היסוד
הרצל/אוסישקין
הרצל/עין הקורא
הרצל/אסא
הרצל/ינובסקי
הרצל/שדרות תש''ח
ת. רכבת ראשונים
מחנה פיקוד העורף
ויצמן/המאה ואחד
קניותר/ויצמן
ת. מרכזית נס ציונה/ויצמן
וייצמן/החרש
פארק המדע/ויצמן
הפקולטה לחקלאות
מכון וייצמן/הרצל
משטרה/הרצל
הרצל/טלר
הרצל/גן העיר
הרצל/ארלוזורוב
הרצל/סעדיה גאון
הרצל/אבן עזרא
הרצל/שדרות יעקבי
יעקבי/שאול טשרניחובסקי
שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי
שאול טשרניחובסקי/אבן עזרא
טשרניחובסקי/סעדיה גאון
טשרנחובסקי/ארלוזורוב
טשרניחובסקי/ברנר
ת. מרכזית רחובות/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 205
מתי מתחיל לפעול קו 205?
קו 205 מתחיל לפעול ב-13:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 205 מפסיק לעבוד?
קו 205 מפסיק לפעול ב-19:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 205?
כדי לראות מתי קו חולון←רחובות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חולון←רחובות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 205 (חולון←רחובות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חולון←רחובות (חולון←רחובות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 205 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 205 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 205 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 205 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 205
קו 205 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 13:30 - 19:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:30 - 19:00 | 30 |
ב׳ | 13:30 - 19:00 | 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 13:30 - 19:00 | 30 |
ה׳ | 13:30 - 19:00 | 30 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל205 (מ מסוף קריית שרת), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 205 (חולון←רחובות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 205
תעריף הנסיעה ב205 (חולון←רחובות) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
205 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 205 היא מסוף קריית שרת והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רחובות/רציפים.
קו 205 (חולון←רחובות) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 205. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 205.
מעקב אחר קו האוטובוס 205 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 205 (חולון←רחובות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 205 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 205 ב-ישראל
205 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 33 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 150 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מזכירות/הברוש-עמינדב-1#/ לוח זמנים
- 80 - הגליל/מצפה-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 8 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->שדרות נשיאי ישראל/אביב-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 57א - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 860 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->הקונגרס הציוני/גולדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 964 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-3#
- 85א - ליאון בלום-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 87 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 190 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 72 - גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#
- 783 - חניתה/הלל סילבר-חיפה<->בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 97א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->דקר/מרטין בובר-חיפה-1א
- 552 - מלון יפה נוף-ערד<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 71 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 996 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->הנרקיסים/הורדים-רכסים-3#/ לוח זמנים
- 840 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 25 - מרפאת זבולון-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 94א - הכלניות/הרקפות-רכסים<->הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 47א - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2א/ לוח זמנים