קו 21
מ.א. עמק המעיינות←רוויה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 21 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 21 (מ.א. עמק המעיינות←רוויה) יש 21 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בית שאן/איסוף ומסתיים ברוויה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 21 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מ.א. עמק המעיינות←רוויה (21 תחנות)
ת. רכבת בית שאן/איסוף
צומת מחנה גדעון
אזור תעשיה/7078
שאול המלך/דבורה הנביאה
משטרה
ירושלים הבירה/שאול המלך
הארבעה/ירושלים
שד. הארבעה/מוטה גור
בית הארחה
מסוף בית שאן/איסוף
מסוף בית שאן
מסעף בית הארחה
בית ספר מאיר/שדרות בגין
שדרות בגין/ירושלים הבירה
שדרות בגין/כנרת
צומת הנצי''ב
כביש 90/תל תאומים
תל תאומים א
תל תאומים א
כביש 90/שדי תרומות
רוויה
שאלות ותשובות לגבי קו 21
מתי מתחיל לפעול קו 21?
קו 21 מתחיל לפעול ב-06:25 בשישי
באיזו שעה קו 21 מפסיק לעבוד?
קו 21 מפסיק לפעול ב-15:30 בשישי
מתי מגיע קו 21?
כדי לראות מתי קו מ.א. עמק המעיינות←רוויה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מ.א. עמק המעיינות←רוויה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 21 (מ.א. עמק המעיינות←רוויה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מ.א. עמק המעיינות←רוויה (מ.א. עמק המעיינות←רוויה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 21 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 21 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 21 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 21 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 21
קו 21 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:30 - 21:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 21:10 | 120 - 280 |
ב׳ | 06:30 - 21:10 | 120 - 280 |
ג׳ | 16:50 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 06:30 - 21:10 | 120 - 280 |
ה׳ | 06:30 - 21:10 | 120 - 280 |
ו׳ | 06:25 - 15:30 | 120 - 305 |
ש׳ | 22:35 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל21 (מ ת. רכבת בית שאן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 21 (מ.א. עמק המעיינות←רוויה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 21
תעריף הנסיעה ב21 (מ.א. עמק המעיינות←רוויה) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
21 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 21 היא ת. רכבת בית שאן/איסוף והתחנה האחרונה היא רוויה.
קו 21 (מ.א. עמק המעיינות←רוויה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 21. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 21.
מעקב אחר קו האוטובוס 21 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 21 (מ.א. עמק המעיינות←רוויה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 21 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 21 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 28 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 184 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קופת חולים-גלעד-10/ לוח זמנים
- 82 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->מסוף נוף ציון-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 83 - מעלה הזיתים-ירושלים<->מעלה הזיתים-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 85 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->השומרים \הבונים-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 9 - התעשייה-מגדל העמק<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים
- 824 - מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 87 - תמר / מורן-קרית טבעון<->בי''ס שקד/מעלה השיזף-קרית טבעון-20/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->חקלאי/הירדן-מנחמיה-10/ לוח זמנים
- 80 - הנשיא וייצמן/דוד אלעזר-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 6 - אצטדיון עירוני-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-21/ לוח זמנים
- 46 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מח.נעורה-עמק יזרעאל-10/ לוח זמנים
- 193 - פיקא/הראל-חיפה<->צומת גבעת המורה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 157 - הקידמה/העוצמה-יקנעם עילית<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-11/ לוח זמנים
- 49 - דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים<->מסוף נווה יעקב/הרב פרדס-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 180 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 51 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->מושב גדיש-גדיש-10/ לוח זמנים
- 4 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק-10/ לוח זמנים
- 412 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 184 - קופת חולים-גלעד<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים