קו 29
מכמורת←נתניה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 29 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 29 (מכמורת←נתניה) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בצרכניה ומסתיים בת. מרכזית נתניה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 29 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מכמורת←נתניה (25 תחנות)
צרכניה
מכמורת/מעלה האשלים
שלדג/שביל השקיעה
בי''ס מבואות ים
מכללה/דרך החוף
מחלף ינאי
כוכב הים/האקליפטוס
כוכב הים/אלמוג
אלמוג/השלדג
השחף/מורד הנחל
מורד הנחל/השלדג
מחלף ינאי
צומת ינאי לדרום
דרך הכפר/מעלה הפיקוסים
דרך הכפר/משעול גנים
מועצה מקומית/דרך הכפר
כביש עוקף דרום/דרך הכפר
5710/דרך הפיקוסים
בת חן
כביש 5710/תאנה
כביש 5710/דרך הבאר
מחלף חבצלת
הרצל/עולי הגרדום
הרצל/מינץ
ת. מרכזית נתניה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 29
מתי מתחיל לפעול קו 29?
קו 29 מתחיל לפעול ב-11:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 29 מפסיק לעבוד?
קו 29 מפסיק לפעול ב-15:10 בשישי
מתי מגיע קו 29?
כדי לראות מתי קו מכמורת←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מכמורת←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 29 (מכמורת←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מכמורת←נתניה (מכמורת←נתניה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 29 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 29 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 29 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 29 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 29
קו האוטובוס 29, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 11:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 11:00 - 23:30 | 90 - 120 |
ב׳ | 11:00 - 23:30 | 90 - 120 |
ג׳ | 11:00 - 23:30 | 90 - 120 |
ד׳ | 11:00 - 23:30 | 90 - 120 |
ה׳ | 11:00 - 23:30 | 90 - 120 |
ו׳ | 11:00 - 15:10 | 120 - 130 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל29 (מ צרכניה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 29 (מכמורת←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 29
תעריף הנסיעה ב29 (מכמורת←נתניה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
29 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 29 היא צרכניה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה/הורדה.
קו 29 (מכמורת←נתניה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 29. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 29.
מעקב אחר קו האוטובוס 29 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 29 (מכמורת←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 29 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 29 ב-ישראל
29 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 49 - אל עריאן/מסגד-אל עריאן<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 8 - רזיאל/זכריה-רמלה<->אבא אחימאיר/שמואל תמיר-רמלה-10/ לוח זמנים
- 31 - בהזמנה מראש - מלבר/סמטת מאלה-מסילת ציון<->לוזית מרכז א-לוזית-20מסילת ציון ↔ לוזית/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 3 - שדרות אביי ורבא /רבי עקיבא-מודיעין עילית<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 160 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->הפקולטה לחקלאות-רחובות-10/ לוח זמנים
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 474 - ארבע עונות/נירים-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 57 - חניון דרומי/איסוף-מודיעין מכבים רעות<->דם המכבים /חרצית-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 192 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->מבוא היערה/דרך חלמית-נס הרים-10/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->מכבים/הזוהר-שוהם-20/ לוח זמנים
- 7 - קריית חינוך-כפר קרע<->אלהדה-כפר קרע-10/ לוח זמנים
- 233 - 'מצר א-מצר<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-10
- 347 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 891 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 110 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 92 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->ת. מרכזית לוד/הורדה-לוד-30/ לוח זמנים