קו 319
רחובות←רמת גן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 319 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 319 (רחובות←רמת גן) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל במנחם בגין/בית עלמין ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 319 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רחובות←רמת גן (32 תחנות)
מנחם בגין/בית עלמין
ההגנה/דרך מנחם בגין
ההגנה/חי''ש
סירני/ההגנה
הבעשט/חיים וייסבורג
הבעשט/חיים ויסבורג
מנוחה ונחלה/עזרא
עזרא/וייס יום טוב
בנימין/מקס נורדאו
מנוחה ונחלה/תר''ן
בית ספר דה שליט
הרצוג/הרב יהודה צבי מלצר
גורדון/הרצל
פארק המדע/ויצמן
ת. מרכזית נס ציונה
קניותר/ויצמן
ויצמן/מרגולין
הרצל/תרמ''ב
מחלף גבעת שמואל/מבצע קדש
הרב בן יעקב/בר יוחאי
עזרא/דבורה הנביאה
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
חזון אי''ש/דבורה הנביאה
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/רבנו תם
רבי עקיבא/גן ורשה
ירושלים/בן זכאי
עיריית בני ברק/ירושלים
דרך בן גוריון/שלישות
מגדל ויטה/דרך בן גוריון
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 319
מתי מתחיל לפעול קו 319?
קו 319 מתחיל לפעול ב-00:30 בראשון
באיזו שעה קו 319 מפסיק לעבוד?
קו 319 מפסיק לפעול ב-16:45 בשישי
מתי מגיע קו 319?
כדי לראות מתי קו רחובות←רמת גן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רחובות←רמת גן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 319 (רחובות←רמת גן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רחובות←רמת גן (רחובות←רמת גן) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 319 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 319 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 319 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 319 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 319
קו 319 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:10 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:30 - 23:15 | 30 - 125 |
ב׳ | 07:10 - 23:15 | 30 - 70 |
ג׳ | 07:10 - 23:15 | 25 - 115 |
ד׳ | 07:10 - 23:15 | 30 - 70 |
ה׳ | 07:10 - 23:15 | 30 - 70 |
ו׳ | 07:00 - 16:45 | 35 - 65 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 - 75 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל319 (מ מנחם בגין/בית עלמין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 319 (רחובות←רמת גן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 319
תעריף הנסיעה ב319 (רחובות←רמת גן) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
319 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 319 היא מנחם בגין/בית עלמין והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 319 (רחובות←רמת גן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 319. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 319.
מעקב אחר קו האוטובוס 319 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 319 (רחובות←רמת גן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 319 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 319 ב-ישראל
319 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 14 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 97א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->דקר/מרטין בובר-חיפה-1א
- 95 - חטיבת הנחל/הפרדס-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 950 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 86 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 82 - אסיף/הטנא-חיפה<->בית אבות כרמל/אידר-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 997 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->העצמאות/המגינים-קרית אתא-3#/ לוח זמנים
- 9 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 99 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 78 - דב הוז/גבעתי-חולון<->משה שרת/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 53 - הים/האלמוגים-נצר חזני<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-2#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->הרקפות/הכלניות-נשר-1#/ לוח זמנים
- 456 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מחנה מצל''ח 6820-באר יעקב-3#
- 84 - אנפה/משעול אנפה-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2#
- 402 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-18/ לוח זמנים
- 94 - אורן/פיקא-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 431 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 38 - הגליל/מאירוביץ-חיפה<->הגליל/מאירוביץ-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 10 - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2#/ לוח זמנים