קו 345
קריית מלאכי←תל אביב-יפו
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 345 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 345 (קריית מלאכי←תל אביב-יפו) יש 19 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות בן גוריון/יגאל הורביץ ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 345 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קריית מלאכי←תל אביב-יפו (19 תחנות)
שדרות בן גוריון/יגאל הורביץ
בן גוריון/נחלת הר חב''ד
המתנ''ס
רש''י/בן גוריון
מנחם בגין/שער העיר
מסוף קסטינה-מלאכי לצפון
צומת אחים
צומת ראם
צומת בני ראם
צומת בני עי''ש לצפון
מחלף גדרה לצפון
מחלף גדרה למערב
מחלף בית רבן למערב
חיל השריון/קיבוץ גלויות
ת. רכבת ההגנה/החרש
המסגר/יד חרוצים
המסגר/המלאכה
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 345
מתי מתחיל לפעול קו 345?
קו 345 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 345 מפסיק לעבוד?
קו 345 מפסיק לפעול ב-17:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 345?
כדי לראות מתי קו קריית מלאכי←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קריית מלאכי←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 345 (קריית מלאכי←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קריית מלאכי←תל אביב-יפו (קריית מלאכי←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 345 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 345 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 345 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 345 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 345
קו 345 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:00 - 17:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 17:20 | 30 - 205 |
ב׳ | 06:00 - 17:20 | 30 - 205 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 17:20 | 30 - 205 |
ה׳ | 06:00 - 17:20 | 30 - 205 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל345 (מ שדרות בן גוריון/יגאל הורביץ), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 345 (קריית מלאכי←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 345
תעריף הנסיעה ב345 (קריית מלאכי←תל אביב-יפו) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
345 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 345 היא שדרות בן גוריון/יגאל הורביץ והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 345 (קריית מלאכי←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 345. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 345.
מעקב אחר קו האוטובוס 345 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 345 (קריית מלאכי←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 345 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 345 ב-ישראל
345 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 126 - כיכר מוסא עלי-א סייד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 322 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->בית הלוחם-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 370 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 61 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->קניון ג'י/וייצמן-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 84 - בורוכוב/הנגב-רעננה<->רש''י/שבטי ישראל-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 147 - מסוף רעננה/הפנינה-רעננה<->צומת גלילות/בסיס צבאי-רמת השרון-1#
- 77 - המרכבה/הבנאי-חולון<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 145 - מכללת בית ברל-בית ברל<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-11/ לוח זמנים
- 65 - הגולן/החרמון-הוד השרון<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-1#/ לוח זמנים
- 10 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 616 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 13 - הכניסה הצפונית-קלנסווה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 75 - מסוף שניידר-פתח תקווה<->מרכז מסחרי גבעת סביון-גני תקווה-20
- 95 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->תיכון אילן רמון/יאנוש קורצ'אק-הוד השרון-1#/ לוח זמנים
- 5א - חוני המעגל/בית יעקב-אלעד<->רבן יוחנן בן זכאי/רבי יהודה הנשיא-אלעד-21/ לוח זמנים
- 118 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->נחל איילון/כביש 5533-צור יצחק-1#/ לוח זמנים
- 8א - ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן<->מסוף שניידר-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 576 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-1#/ לוח זמנים
- 248 - השומר/חטיבת יפתח-הוד השרון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 614 - בית העלמין/חזון אי''ש-בני ברק<->קמיל הויסמנס/בלפור-נתניה-2#/ לוח זמנים