קו 37
בית ברל←כפר ברא
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 37 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 37 (בית ברל←כפר ברא) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל במכללת בית ברל ומסתיים בבי''ס עומר בן אל ח'טאב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 37 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ברל←כפר ברא (35 תחנות)
מכללת בית ברל
אולם ספורט/בית ברל
בית ברל/מדרשה לאומנות
בי''ס עמי אסף
צומת בית ברל
צומת צופית
צומת גן חיים
טשרניחובסקי/כנפי נשרים
טשרניחובסקי/שד' מנחם בגין
טשרניחובסקי/לילנבלום
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/גולומב
ויצמן / גלר
וייצמן/גורדון
קניון ערים/וייצמן
ויצמן/ירושלים
וייצמן/רוטשילד
תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה
תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים
וייצמן/הגליל
וייצמן/נורדאו
ויצמן/התע''ש
קניון ג'י/וייצמן
מחלף חורשים
בית העלמין
בית אבות אל נור
מועדון/רחוב 160
קופ''ח מכבי
רחוב 160
מחלף חורשים
ירחיב/ יציאה
כפר ברא
צלאח א דין/כניסה
צלאח א דין/אל זיתון
בי''ס עומר בן אל ח'טאב
שאלות ותשובות לגבי קו 37
מתי מתחיל לפעול קו 37?
קו 37 מתחיל לפעול ב-11:45 בשישי
באיזו שעה קו 37 מפסיק לעבוד?
קו 37 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 37?
כדי לראות מתי קו בית ברל←כפר ברא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ברל←כפר ברא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 37 (בית ברל←כפר ברא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ברל←כפר ברא (בית ברל←כפר ברא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 37 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 37 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 37 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 37 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 37
קו האוטובוס 37, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 13:15 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:15 - 20:00 | 105 - 165 |
ב׳ | 13:15 - 20:00 | 105 - 165 |
ג׳ | 13:15 - 20:00 | 105 - 165 |
ד׳ | 13:15 - 20:00 | 105 - 165 |
ה׳ | 13:15 - 20:00 | 105 - 165 |
ו׳ | 11:45 - 14:00 | 135 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל37 (מ מכללת בית ברל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 37 (בית ברל←כפר ברא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 37
תעריף הנסיעה ב37 (בית ברל←כפר ברא) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
37 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 37 היא מכללת בית ברל והתחנה האחרונה היא בי''ס עומר בן אל ח'טאב.
קו 37 (בית ברל←כפר ברא) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 37. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 37.
מעקב אחר קו האוטובוס 37 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 37 (בית ברל←כפר ברא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 37 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 37 ב-ישראל
37 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 21 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->דריג'את-דריג'את-1#/ לוח זמנים
- 163 - ת. רכבת ב''ש צפון-באר שבע<->מחנה משאבים-רמת הנגב-1#
- 19 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מכללת בית ברל-בית ברל-1#/ לוח זמנים
- 96 - דוד שמעוני/לאה גולדברג-הרצליה<->בר כוכבא/הצנחנים-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 70 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->אנגל/אוסטרובסקי-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 597 - תיכון בית רחל-קוממיות<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 7 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 3 - דרך העצמאות/סעדיה חתוכה-יהוד מונוסון<->בית החולים תל השומר/מיון-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 322 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->בית הלוחם-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 400 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-21ערד ↔ להבים/ לוח זמנים
- 684 - מכללת אחוה-באר טוביה<->אזור תעשיה תל שבע-תל שבע-1#/ לוח זמנים
- 142 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->בא''ח 84 גבעתי-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 1 - ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן<->החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה-20/ לוח זמנים
- 117 - כסייפה/שכונה 13-כסיפה<->הברזל/הזורע-באר שבע-2#/ לוח זמנים
- 21 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר-1#/ לוח זמנים
- 176 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 18 - החרושת/מסוף אור יהודה-אור יהודה<->קניון איילון-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 553 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 13 - הכניסה הצפונית-קלנסווה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 602 - חבצלת החוף/אירוס הארגמן-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים