קו 60
לוחמי הגיטאות←עכו
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 60 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 60 (לוחמי הגיטאות←עכו) יש 12 תחנות. מסלול הקו מתחיל בלוחמי הגיטאות/מרכז ומסתיים בת. רכבת עכו/הרצל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 60 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לוחמי הגיטאות←עכו (12 תחנות)
לוחמי הגיטאות/מרכז
מסעף לוחמי הגיטאות
שמרת/כניסה
שמרת/מרכז
שמרת/יציאה
צומת שומרת
בוסתן הגליל/כניסה
בוסתן הגליל/מרכז
מסעף בוסתן הגליל
כביש 8510/שדרות מנוף
מסעף יד נתן
ת. רכבת עכו/הרצל
שאלות ותשובות לגבי קו 60
מתי מתחיל לפעול קו 60?
קו 60 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 60 מפסיק לעבוד?
קו 60 מפסיק לפעול ב-15:45 בשישי
מתי מגיע קו 60?
כדי לראות מתי קו לוחמי הגיטאות←עכו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו לוחמי הגיטאות←עכו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 60 (לוחמי הגיטאות←עכו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס לוחמי הגיטאות←עכו (לוחמי הגיטאות←עכו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 60 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 60 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 60 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 60 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 60
קו 60 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:00 - 18:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 - 18:25 | 60 |
ב׳ | 07:00 - 18:25 | 60 |
ג׳ | 07:00 - 18:25 | 60 |
ד׳ | 07:00 - 18:25 | 60 |
ה׳ | 07:00 - 18:25 | 60 |
ו׳ | 07:10 - 15:45 | 50 |
ש׳ | 21:15 - 22:30 | 75 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל60 (מ לוחמי הגיטאות/מרכז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 60 (לוחמי הגיטאות←עכו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 60
תעריף הנסיעה ב60 (לוחמי הגיטאות←עכו) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
60 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 60 היא לוחמי הגיטאות/מרכז והתחנה האחרונה היא ת. רכבת עכו/הרצל.
קו 60 (לוחמי הגיטאות←עכו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 60. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 60.
מעקב אחר קו האוטובוס 60 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 60 (לוחמי הגיטאות←עכו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 60 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 60 ב-ישראל
60 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 306 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אחמד חוסין עלאם/אל בוסתאן-כפר מנדא-2#/ לוח זמנים
- 5 - קניון נהריה-נהריה<->קניון נהריה-נהריה-3ב/ לוח זמנים
- 87 - בית ספר ממלכתי ב-צפת<->צומת צפת-ביריה-2#/ לוח זמנים
- 167 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->מגרש ספורט/סוועאד-סואעד חמרייה-1ב/ לוח זמנים
- 37 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר הזית/הגפן-עבדון-1#/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר מאר אליאס-אעבלין<->העיר העתיקה-עכו-1ז/ לוח זמנים
- 16א - אזור תעשייה צפת ד-צפת<->ברקת/ספיר-צפת-2#/ לוח זמנים
- 99 - אריה לוין /חבד-חיפה<->ההגנה/דוד בן גאון-נהריה-1#/ לוח זמנים
- 967 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 12 - קניון/הגליל-צפת<->דוד אלעזר/לח''י-צפת-2ב/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - ראס אל עין 2-ראס אל עין<->תרדיון/מכללת וינגייט-תרדיון-1#ראס אל-עין ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 38 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מכמנים כיכר-מכמנים-1#מכמנים ↔ כרמיאל/ לוח זמנים
- 90 - נוף כנרת 1-צפת<->קופת חולים/הנשיא-צפת-15/ לוח זמנים
- 87 - הר וגיא/שבעת המינים-צפת<->בית ספר ממלכתי ב-צפת-11/ לוח זמנים
- 88 - ח'לית שריף/כניסה-טמרה<->בי''ס מקצועי/טמרה-טמרה-2#
- 67 - שוק-ביענה<->מרכז טניס-סאג'ור-2א/ לוח זמנים
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אום אלשתוייה-אעבלין-1ז/ לוח זמנים
- 4 - הנחלים/הר וגיא-צפת<->אזור תעשייה צפת ג/חברת חשמל-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 5 - חיים משה שפירא/דוכיפת-עכו<->שלום הגליל/הרב רייפמן-עכו-2ב/ לוח זמנים
- 284 - בי''ס תיכון-ירכא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים