קו 66
חיפה←רמת יוחנן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 66 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 66 (חיפה←רמת יוחנן) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהדשנים ומסתיים ברמת יוחנן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 66 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←רמת יוחנן (16 תחנות)
הדשנים
דרך חיפה
דרך חיפה/זבולון
זבולון/דרך חיפה
זבולון/קק''ל
זבולון/קרית שטנד
זבולון/משה שרת
זבולון/שיבת ציון
זבולון/לילנבלום
קרית אתא מרכז
העצמאות/מורדי הגטאות
העצמאות/הילל
הגפן/הנביאים
מסעף אושה
מסעף כפר המכבי
רמת יוחנן
שאלות ותשובות לגבי קו 66
מתי מתחיל לפעול קו 66?
קו 66 מתחיל לפעול ב-05:40 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 66 מפסיק לעבוד?
קו 66 מפסיק לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 66?
כדי לראות מתי קו חיפה←רמת יוחנן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←רמת יוחנן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 66 (חיפה←רמת יוחנן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←רמת יוחנן (חיפה←רמת יוחנן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 66 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 66 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 66 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 66 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 66
קו 66 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:40 - 06:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:40 - 06:30 | 50 |
ב׳ | 05:40 - 06:30 | 50 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:40 - 06:30 | 50 |
ה׳ | 05:40 - 06:30 | 50 |
ו׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל66 (מ הדשנים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 66 (חיפה←רמת יוחנן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 66
תעריף הנסיעה ב66 (חיפה←רמת יוחנן) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
66 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 66 היא הדשנים והתחנה האחרונה היא רמת יוחנן.
קו 66 (חיפה←רמת יוחנן) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 66. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 66.
מעקב אחר קו האוטובוס 66 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 66 (חיפה←רמת יוחנן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 66 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 66 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 93 - ולנברג/פרויד-חיפה<->טשרניחובסקי/האקדמית גורדון-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 263 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->דרך הארבעה/דרך המלאכה-עכו-2#/ לוח זמנים
- 56 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 50א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 86 - הרצוג/ויצמן-רחובות<->עוקשי/לוי אשכול-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 22 - בית חולים הלל יפה-חדרה<->משמר הגבול/שניר-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 19א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 62 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->ספרייה/הדגן-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 392 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-27אילת ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->יקינטון/בלינטלטל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 86א - מורד הגיא/איריס-כרמיאל<->הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל-2א
- 32א - רכבל/סטלה מאריס-חיפה<->יציאת אירופה/זורס-חיפה-2#
- 15 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->מעבר גבול טאבה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 12 - קבוץ פלמחים מרכז-פלמחים<->עין הקורא/הרצל-ראשון לציון-24/ לוח זמנים
- 18א - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3ז/ לוח זמנים
- 421 - בהזמנה מראש - מלון הוד המדבר-תמר<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-2במלון הוד המדבר ↔ ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה
- 11 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 52 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 449 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->כיכר המעפיל-קרית גת-3#/ לוח זמנים
- 7 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1ז/ לוח זמנים