קו 123
דרך הדשנים/צומת קרית אתא ↔ ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 123 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 123 (חוף הכרמל) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני ומסתיים בת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 123 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חוף הכרמל (35 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני
שדרות ההסתדרות/צומת הקריות
בר יהודה/גשר גדוד 21
יד לבנים/בר יהודה
יד לבנים/הגיבורים
יד לבנים/הירדן
יד לבנים/רזיאל
יד לבנים/פאר
יד לבנים/ערד
יד לבנים/מעלות דב גרונר
יד לבנים א
יד לבנים ב
יד לבנים/הלל סילבר
ניסנבוים/פרץ מרקיש
הגליל/נתיב חן
הגליל/הבנים
הגליל/ציון
הגליל/הבריכה
טרומפלדור/התיכון
טרומפלדור/חניתה
טרומפלדור/מרכז זיו
חנקין/קומוי
דרך חנקין/בת חן
חנקין/גוטל לוין
היכל הספורט/פיקא
פיקא/הראל
מרכז חורב/חורב
פרויד/ויתקין
וינשל/ולנברג
פלימן/ולנברג
קניון קסטרא/פלימן
מרכז הקונגרסים/פלימן
מת''מ
סחרוב
ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 123
מתי מתחיל לפעול קו 123?
קו 123 מתחיל לפעול ב-04:48 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 123 מפסיק לעבוד?
קו 123 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 123?
כדי לראות מתי קו דרך הדשנים/צומת קרית אתא ↔ ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דרך הדשנים/צומת קרית אתא ↔ ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
האם קו האוטובוס 123 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 123 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 123 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 123 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 123
קו 123 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:48 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:48 - 23:00 | 10 - 16 |
ב׳ | 04:48 - 23:00 | 10 - 16 |
ג׳ | 07:00 - 23:05 | 15 - 20 |
ד׳ | 04:48 - 23:00 | 10 - 16 |
ה׳ | 04:48 - 23:00 | 10 - 16 |
ו׳ | 05:10 - 16:30 | 12 - 20 |
ש׳ | 16:25 - 23:00 | 20 - 35 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל123 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 123 (חוף הכרמל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 123
המחירים של קו 123 (חוף הכרמל) של אגד (Egged) עשויים להשתנות בהתאם למספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
123 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 123 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
קו 123 (חוף הכרמל) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 123. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 123.
מעקב אחר קו האוטובוס 123 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 123 (חוף הכרמל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 123 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 123 ב-ישראל
123 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 91 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->בית ספר דה שליט-רחובות-1ב
- 94 - הורדים/האירוסים-רכסים<->מועצה מקומית/הרימונים-רכסים-2ר/ לוח זמנים
- 3 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 56א - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1א/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קריית שרת-חולון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 7 - אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם<->אצטדיון עירוני-ירוחם-1#/ לוח זמנים
- 28 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->רמות מאיר/מזכירות-רמות מאיר-1#/ לוח זמנים
- 14 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 845 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 33א - מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה<->מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה-3כ/ לוח זמנים
- 788 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->אדמונד פלג-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 826 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->דליה/כליל החורש-נוף הגליל-19/ לוח זמנים
- 407 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->מסוף עין התכלת/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 85 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 31 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 7א - בית עלמין-ירוחם<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-2א/ לוח זמנים
- 95א - ווטסון/חורב-חיפה<->בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה-2ו
- 560 - הרותם/החרצית-אשדוד<->מלון יפה נוף-ערד-1ע/ לוח זמנים
- 28א - בית ספר חקלאי עין כרם-עין כרם בי''ס חקלאי<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1ך/ לוח זמנים
- 16 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-2#/ לוח זמנים