קו 159
פתח תקווה←צריפין
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 159 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 159 (פתח תקווה←צריפין) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף משה ארנס/רציפים ומסתיים במחנה מצל''ח 6821.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 159 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: פתח תקווה←צריפין (26 תחנות)
מסוף משה ארנס/רציפים
ת. מרכזית פ''ת
ת.רק''ל קרול/אורלוב
ת.רק''ל דנקנר/דרך ז'בוטינסקי
בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב
ת.רק''ל שחם/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/הסיבים
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
מחלף גהה/כביש 4
ג. שמואל/ גשר הולכי רגל
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גשר בר אילן/כביש 4
מסוף אלוף שדה
מחלף מסובים
מחלף גנות/כביש 4
כביש 44/תחנה מטאורולוגית
צומת בית דגן
טריגוסין/דרום
צומת חב''ד
קניון אסף/44
גדוד אמירים
מחנה מצל''ח 6800
מחנה צריפין
צריפין/בסיס אספקה
בה''ד 6
מחנה מצל''ח 6821
שאלות ותשובות לגבי קו 159
מתי מתחיל לפעול קו 159?
קו 159 מתחיל לפעול ב-06:33 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 159 מפסיק לעבוד?
קו 159 מפסיק לפעול ב-06:43 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 159?
כדי לראות מתי קו פתח תקווה←צריפין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו פתח תקווה←צריפין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 159 (פתח תקווה←צריפין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס פתח תקווה←צריפין (פתח תקווה←צריפין) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 159 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 159 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 159 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 159 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 159
קו 159 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:33 - 06:43
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:33 - 06:43 | 10 |
ב׳ | 06:33 - 06:43 | 10 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:33 - 06:43 | 10 |
ה׳ | 06:33 - 06:43 | 10 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל159 (מ מסוף משה ארנס/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 159 (פתח תקווה←צריפין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 159
תעריף הנסיעה ב159 (פתח תקווה←צריפין) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
159 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 159 היא מסוף משה ארנס/רציפים והתחנה האחרונה היא מחנה מצל''ח 6821.
קו 159 (פתח תקווה←צריפין) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 159. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 159.
מעקב אחר קו האוטובוס 159 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 159 (פתח תקווה←צריפין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 159 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 159 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 2 - וייצמן/כצנלסון-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 997 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#
- 93 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 56 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 13א - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1ד
- 912 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 87 - תחנת רכבת קלה גבעת המבתר-ירושלים<->תחנת רכבת קלה גבעת המבתר-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 716 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 33 - דרך למרחב/חשמונאים-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->הרקפות/הכלניות-נשר-1#/ לוח זמנים
- 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#טבריה ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 966 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->קניון לב קצרין-קצרין-3#/ לוח זמנים
- 167 - צומת ניר צבי-ניר צבי<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 825 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#/ לוח זמנים
- 318 - קניון איילון-בני ברק<->מרגולין/השומרים-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 397 - בהזמנה מראש ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ אילת/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר פולינסקי/ד''ר רינגלבלום-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-2#/ לוח זמנים