קו 412
בית שאן←עפולה
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 412 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 412 (בית שאן←עפולה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף בית שאן/איסוף ומסתיים בת.מרכזית עפולה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 412 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית שאן←עפולה (29 תחנות)
מסוף בית שאן/איסוף
מסוף בית שאן
מסעף בית הארחה
בית ספר מאיר/שדרות בגין
ירושלים הבירה/המעפילים
ירושלים הבירה/יוסף ברנר
צומת גן ירוק
ירושלים הבירה/התומר
שאול המלך/תדהר
משטרה
יצחק שמש/יעקב מכלוף
מסעף מסלות
צומת מסילות
צומת ניר דוד
צומת גן השלושה
צומת מעלה גלבוע
מסעף בית אלפא
מסעף חפציבה
מסעף בית השיטה
כלא שאטה
צומת תל יוסף
צומת יששכר
מסעף גבע
צומת מושב מרחביה
צומת מרחביה
כורש/דרך בן גוריון
כורש/שיבולים
כורש/החריש
ת.מרכזית עפולה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 412
מתי מתחיל לפעול קו 412?
קו 412 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 412 מפסיק לעבוד?
קו 412 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 412?
כדי לראות מתי קו בית שאן←עפולה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית שאן←עפולה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 412 (בית שאן←עפולה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית שאן←עפולה (בית שאן←עפולה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 412 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 412 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 412 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 412 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 412
קו 412 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:15 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:45 | 30 - 40 |
ב׳ | 05:30 - 23:15 | 20 - 45 |
ג׳ | 08:00 - 23:15 | 30 - 60 |
ד׳ | 00:15 - 23:45 | 30 - 40 |
ה׳ | 00:15 - 23:45 | 30 - 40 |
ו׳ | 00:15 - 16:00 | 30 - 55 |
ש׳ | 17:00 - 23:30 | 30 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל412 (מ מסוף בית שאן/איסוף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 412 (בית שאן←עפולה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 412
תעריף הנסיעה ב412 (בית שאן←עפולה) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
412 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 412 היא מסוף בית שאן/איסוף והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עפולה/הורדה.
קו 412 (בית שאן←עפולה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 412. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 412.
מעקב אחר קו האוטובוס 412 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 412 (בית שאן←עפולה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 412 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 412 ב-ישראל
412 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 16 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 3 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->צוקית/טבלן-עפולה-10/ לוח זמנים
- 823 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 25 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->כפר החורש-כפר החורש-20/ לוח זמנים
- 90 - בי''ס אורט-קרית טבעון<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-10/ לוח זמנים
- 97 - בי''ס הדסים-יקנעם עילית<->התמר/התאנה-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 82 - טולדנו/הרב משה כהן-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 193 - פיקא/הראל-חיפה<->צומת גבעת המורה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 180 - מחנה אליקים-מגידו<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-21/ לוח זמנים
- 869 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 75 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל פולאת-בסמת טבעון-11/ לוח זמנים
- 6 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->בית עלמין עפולה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 83 - מעלה הזיתים-ירושלים<->מעלה הזיתים-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->תל קציר-תל קציר-10/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 181 - דרך העמק / צומת יוקנעם-יקנעם עילית<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-22/ לוח זמנים
- 22 - אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10/ לוח זמנים
- 190 - מרכז ביג/יער אודם-יקנעם עילית<->האיצטדיון-חיפה-10/ לוח זמנים
- 78 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים