קו 412
עפולה←בית שאן
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 412 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 412 (עפולה←בית שאן) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית עפולה/רציפים ומסתיים במסוף בית שאן/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 412 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: עפולה←בית שאן (31 תחנות)
ת.מרכזית עפולה/רציפים
כורש/החריש
כורש/שיבולים
שדרות בן גוריון/כורש
צומת מרחביה
צומת מושב מרחביה
מסעף גבע
צומת יששכר
צומת תל יוסף
כלא שאטה
מסעף בית השיטה
צומת השיטה
מסעף חפציבה
מסעף בית אלפא
צומת מעלה גלבוע
צומת גן השלושה
צומת ניר דוד
צומת מסילות
מסעף מסלות
מסילות
יצחק שמש/משה דיין
יצחק שמש/התומר
משטרה
ירושלים הבירה/שאול המלך
ירושלים הבירה/השחם
ירושלים הבירה/אחד העם
ירושלים הבירה/הנגב
ירושלים הבירה/אביר יעקב
בית ספר מאיר/שדרות בגין
בית הארחה
מסוף בית שאן/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 412
מתי מתחיל לפעול קו 412?
קו 412 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 412 מפסיק לעבוד?
קו 412 מפסיק לפעול ב-16:45 בשישי
מתי מגיע קו 412?
כדי לראות מתי קו עפולה←בית שאן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו עפולה←בית שאן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 412 (עפולה←בית שאן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס עפולה←בית שאן (עפולה←בית שאן) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 412 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 412 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 412
קו 412 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:05 - 23:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:35 | 30 - 40 |
ב׳ | 00:05 - 23:35 | 30 - 40 |
ג׳ | 00:05 - 23:35 | 30 - 40 |
ד׳ | 00:05 - 23:35 | 30 - 40 |
ה׳ | 00:05 - 23:35 | 30 - 40 |
ו׳ | 00:05 - 16:45 | 20 - 40 |
ש׳ | 17:00 - 23:30 | 30 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל412 (מ ת.מרכזית עפולה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 412 (עפולה←בית שאן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 412
תעריף הנסיעה ב412 (עפולה←בית שאן) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
412 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 412 היא ת.מרכזית עפולה/רציפים והתחנה האחרונה היא מסוף בית שאן/הורדה.
קו 412 (עפולה←בית שאן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 412. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 412.
מעקב אחר קו האוטובוס 412 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 412 (עפולה←בית שאן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 412 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 412 ב-ישראל
412 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 16 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->קריית החינוך-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 3 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->צוקית/טבלן-עפולה-10/ לוח זמנים
- 823 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 25 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->כפר החורש-כפר החורש-20/ לוח זמנים
- 90 - בי''ס אורט-קרית טבעון<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-10/ לוח זמנים
- 97 - בי''ס הדסים-יקנעם עילית<->התמר/התאנה-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 82 - טולדנו/הרב משה כהן-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 193 - פיקא/הראל-חיפה<->צומת גבעת המורה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 180 - מחנה אליקים-מגידו<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-21/ לוח זמנים
- 869 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 75 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אל פולאת-בסמת טבעון-11/ לוח זמנים
- 6 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->בית עלמין עפולה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 83 - מעלה הזיתים-ירושלים<->מעלה הזיתים-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->תל קציר-תל קציר-10/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 181 - דרך העמק / צומת יוקנעם-יקנעם עילית<->רכבל/העלייה השנייה-חיפה-22/ לוח זמנים
- 22 - אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10/ לוח זמנים
- 190 - מרכז ביג/יער אודם-יקנעם עילית<->האיצטדיון-חיפה-10/ לוח זמנים
- 78 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים