קו 42
טבריה←כפר זיתים
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 42 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 42 (טבריה←כפר זיתים) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בנבי שועייב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 42 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←כפר זיתים (16 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
יהודה הלוי/דנילוף סנטר
אלחדיף/טבור הארץ
נייברג/אוהל יעקב
נייברג/ביאליק
שמעון דהאן/יהודה הנשיא
שדרות מנחם בגין/וינגייט
אולפנית/דרך מנחם בגין
צומת כפר חיטים
כפר חיטים
מגרש
שער
צומת קבר נבי שועייב
מגרש ספורט
כפר זיתים
נבי שועייב
שאלות ותשובות לגבי קו 42
מתי מתחיל לפעול קו 42?
קו 42 מתחיל לפעול ב-09:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 42 מפסיק לעבוד?
קו 42 מפסיק לפעול ב-13:20 בשישי
מתי מגיע קו 42?
כדי לראות מתי קו טבריה←כפר זיתים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←כפר זיתים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 42 (טבריה←כפר זיתים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←כפר זיתים (טבריה←כפר זיתים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 42 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 42 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 42 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 42 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 42
קו האוטובוס 42, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 09:00 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 09:00 - 20:00 | 70 - 270 |
ב׳ | 09:00 - 20:00 | 70 - 270 |
ג׳ | 09:00 - 20:00 | 70 - 270 |
ד׳ | 09:00 - 20:00 | 70 - 270 |
ה׳ | 09:00 - 20:00 | 70 - 270 |
ו׳ | 09:00 - 13:20 | 80 - 100 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל42 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 42 (טבריה←כפר זיתים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 42
תעריף הנסיעה ב42 (טבריה←כפר זיתים) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
42 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 42 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא נבי שועייב.
קו 42 (טבריה←כפר זיתים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 42. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 42.
מעקב אחר קו האוטובוס 42 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 42 (טבריה←כפר זיתים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 42 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 42 ב-ישראל
42 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 77 - בית ספר בית יוסף-טבריה<->וינגייט/לח''י-טבריה-20/ לוח זמנים
- 21 - רוויה-רוויה<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 13 - כיכר הציונות-קרית טבעון<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->חקלאי/הירדן-מנחמיה-10/ לוח זמנים
- 78 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 19 - מרכז מסחרי/יוסף ברזילי-עפולה<->סולם/כביש 7155-סולם שונם-11/ לוח זמנים
- 932 - צומת אורנים/פייר קניג-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10
- 49 - דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים<->מסוף נווה יעקב/הרב פרדס-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 849 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 74 - 'שז''ר א-טבריה<->המגינים/כי''ח-טבריה-10/ לוח זמנים
- 13א - כיכר הציונות-קרית טבעון<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-11/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->קריית אתא-קרית אתא-10/ לוח זמנים
- 1 - מתחם ביג-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-30/ לוח זמנים
- 97 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף/רמת רחל-רמת רחל-10/ לוח זמנים
- 11 - מתחם ביג-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 531 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 9 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קופת חולים/הגליל-נופית-20/ לוח זמנים
- 407 - קריית החינוך-יקנעם עילית<->נופית/יציאה-נופית-10/ לוח זמנים
- 21 - מחנה ג'למה-זבולון<->מקלט-בית לחם הגלילית-10/ לוח זמנים