קו 56
דם המכבים/צאלון←חניון דרומי/הורדה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 56 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 56 (דם המכבים/צאלון←חניון דרומי/הורדה) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדם המכבים/צאלון ומסתיים בחניון דרומי/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 56 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דם המכבים/צאלון←חניון דרומי/הורדה (35 תחנות)
דם המכבים/צאלון
עירייה
דם המכבים/תלתן
תלתן/ד''ר משה סנה
עמק איילון/תלתן
ת. רכבת מודיעין מרכז
קניון עזריאלי
עמק החולה /עמק דותן
קאנטרי סנטר/עמק החולה
עמק החולה/נהר הירדן
נהר הירדן/מעלה גדעון
נהר הירדן/מעלה עמיעז
נהר הירדן/נחל ציפורי
נחל גלים/נחל נעמן
שד. יצחק רבין/נחל נעמן
יהודה/שד. יצחק רבין
אולפנה/לוי
יצחק רבין /נחל צלמון
יצחק רבין /בי''ס ניצנים
שדרות יצחק רבין/נחל נעמן
כביש 431/חשמונאים
חסידה/סלעית
דוכיפת
דוכיפת/שלדג
שלדג/דוכיפת
חסידה/שלדג
דוכיפת/נחליאלי
יערות ישראל/יהודה המכבי
יערות ישראל/יער בן שמן
יערות ישראל/יער הזורע
יערות ישראל/יערות בארי
שדרות התעשיות/הסתת
האופה/שדרות המקצועות
שדרות המלאכות/האופה
חניון דרומי/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 56
מתי מתחיל לפעול קו 56?
קו 56 מתחיל לפעול ב-11:45 בשישי
באיזו שעה קו 56 מפסיק לעבוד?
קו 56 מפסיק לפעול ב-12:30 בשישי
מתי מגיע קו 56?
כדי לראות מתי קו דם המכבים/צאלון←חניון דרומי/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דם המכבים/צאלון←חניון דרומי/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 56 (דם המכבים/צאלון←חניון דרומי/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דם המכבים/צאלון←חניון דרומי/הורדה (דם המכבים/צאלון←חניון דרומי/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 56 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 56 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 56 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 56 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 56
קו האוטובוס 56, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 12:25 - 15:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 12:25 - 15:30 | 25 - 30 |
ב׳ | 12:25 - 15:30 | 25 - 30 |
ג׳ | 12:25 - 15:30 | 25 - 30 |
ד׳ | 12:25 - 15:30 | 25 - 30 |
ה׳ | 12:25 - 15:30 | 25 - 30 |
ו׳ | 11:45 - 12:30 | 45 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל56 (מ דם המכבים/צאלון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 56 (דם המכבים/צאלון←חניון דרומי/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 56
תעריף הנסיעה ב56 (דם המכבים/צאלון←חניון דרומי/הורדה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
56 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 56 היא דם המכבים/צאלון והתחנה האחרונה היא חניון דרומי/הורדה.
קו 56 (דם המכבים/צאלון←חניון דרומי/הורדה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 56. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 56.
מעקב אחר קו האוטובוס 56 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 56 (דם המכבים/צאלון←חניון דרומי/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 56 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 56 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 504 - מרכז מסחרי/שדרות המלאכות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף שוהם-שוהם-21/ לוח זמנים
- 620 - מסוף ג'ת-ג'ת<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 6 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->בי''ס אלאקואס-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 474 - ארבע עונות/נירים-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 90 - בי''ס אורט עירוני/עמק חרוד-מודיעין מכבים רעות<->גולדה מאיר/יצחק נבון-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 5 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->העצמאות/נרקיסים-אבן יהודה-23/ לוח זמנים
- 13 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מסוף שוהם-שוהם-27/ לוח זמנים
- 683 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 320 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 316 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 215 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 210 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף אור יהודה-אור יהודה-10
- 22 - גפן/אשל-חריש<->שדרות דרך ארץ/התחדשות-חריש-20/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 308 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 55 - עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ-רמלה<->בורוכוב/אבן גבירול-רמלה-10/ לוח זמנים