קו 63
לוזית←קריית גת
דן בדרום (Dan Badarom)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 63 של דן בדרום (Dan Badarom) (מעודכן)
בקו 63 (לוזית←קריית גת) יש 19 תחנות. מסלול הקו מתחיל בלוזית מרכז א ומסתיים בתחנת רכבת קריית גת/כניסה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 63 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לוזית←קריית גת (19 תחנות)
לוזית מרכז א
לוזית מרכז ב
מסעף לוזית
בית ניר
מסעף בית ניר
גלאון/מרכז
מסעף גלאון
גת/מרכז
מסעף גת
צומת קוממיות
צומת פלוגות למזרח
מלכי ישראל/כניסה צפונית
שד. לכיש/שד. מלכי ישראל
שד. לכיש/שד. גת
תחנה מרכזית/שדרות העצמאות
שדרות לכיש/בריכה עירונית
בנק הפועלים/שדרות לכיש
משטרה/שדרות לכיש
תחנת רכבת קריית גת/כניסה
שאלות ותשובות לגבי קו 63
מתי מתחיל לפעול קו 63?
קו 63 מתחיל לפעול ב-06:05 בשישי
באיזו שעה קו 63 מפסיק לעבוד?
קו 63 מפסיק לפעול ב-08:45 בשישי
מתי מגיע קו 63?
כדי לראות מתי קו לוזית←קריית גת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו לוזית←קריית גת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 63 (לוזית←קריית גת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס לוזית←קריית גת (לוזית←קריית גת) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 63 של דן בדרום (Dan Badarom) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 63 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 63 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 63 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 63
קו האוטובוס 63, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:10 - 19:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 19:20 | 120 - 305 |
ב׳ | 06:10 - 19:20 | 120 - 305 |
ג׳ | 06:10 - 19:20 | 120 - 305 |
ד׳ | 06:10 - 19:20 | 120 - 305 |
ה׳ | 06:10 - 19:20 | 120 - 305 |
ו׳ | 06:05 - 08:45 | 160 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן בדרום (Dan Badarom)
צפה בכל העדכונים ל63 (מ לוזית מרכז א), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 63 (לוזית←קריית גת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן בדרום (Dan Badarom) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 63
תעריף הנסיעה ב63 (לוזית←קריית גת) של דן בדרום (Dan Badarom) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן בדרום (Dan Badarom), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן בדרום (Dan Badarom).
63 (דן בדרום (Dan Badarom))
התחנה הראשונה של קו 63 היא לוזית מרכז א והתחנה האחרונה היא תחנת רכבת קריית גת/כניסה.
קו 63 (לוזית←קריית גת) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן בדרום (Dan Badarom), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 63. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 63.
מעקב אחר קו האוטובוס 63 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 63 (לוזית←קריית גת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 63 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן בדרום (Dan Badarom) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן בדרום (Dan Badarom) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן בדרום (Dan Badarom) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 63 ב-ישראל
63 - כיוונים חלופיים
קווי דן בדרום (Dan Badarom) בישראל
- 12 - ת. רכבת אשקלון/רציפים-אשקלון<->מסוף חופית/אריה תגר-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 1א - שדרות אריק שרון-קרית מלאכי<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-21/ לוח זמנים
- 5 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-2#/ לוח זמנים
- 73 - משואות יצחק/מרכז-משואות יצחק<->מרכז ביג קסטינה-קרית מלאכי-2#/ לוח זמנים
- 5 - מסוף כרמי גת/איסוף-קרית גת<->תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת-2#/ לוח זמנים
- 333 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->פארק אופקים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 10 - מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון<->חוצות היוצר/תחמ''ש-אשקלון-11/ לוח זמנים
- 8 - אריה תגר/שדרות ירושלים-אשקלון<->שד. אליעזר בן יהודה/עולי הגרדום-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 14 - מסוף מועצה אזורית אשכול/רציפים-אשכול<->צאלים מרכז-צאלים-1#/ לוח זמנים
- 18 - ת. רכבת אשקלון/רציפים-אשקלון<->יפה נוף/השונית-אשקלון-2#/ לוח זמנים
- 3 - תחנת רכבת קריית גת/יציאה-קרית גת<->מסוף כרמי גת/הורדה-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 11 - יהושע בן נון/מעפילים-שדרות<->מסוף אזור התעשייה/רומא-שדרות-1#/ לוח זמנים
- 4 - מסוף רמז/דוד רמז-אשקלון<->מרכז אפרידר/ככר צפניה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 64 - תחנת רכבת קריית גת/כניסה-קרית גת<->בני דקלים/מרכז-בני דקלים-1#/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת אופקים/רציפים-אופקים<->דרך הטייסים/דרך הבשמים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 464 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 15 - שפירא/התקווה-אשקלון<->רכבת אשקלון/הורדה-אשקלון-1#/ לוח זמנים
- 485 - מסוף הרכבת/איסוף-בית שמש<->מגדל המים-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 4 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->שוק עירוני חדש-נתיבות-2#/ לוח זמנים
- 40 - מחנה חצרים-מרחבים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#/ לוח זמנים