קו 89
נחשונים←פתח תקווה
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 89 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 89 (נחשונים←פתח תקווה) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל ב'נחשונים ב ומסתיים במסוף משה ארנס/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 89 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נחשונים←פתח תקווה (25 תחנות)
'נחשונים ב
'נחשונים א
בריכה
צומת נחשונים
הרב שלום שבזי/הלח''י
הרב שלום שבזי/שלמה מעודה
צומת שבזי
שד. שלמה המלך/אצ''ל
אולם
מפעל לחם עינת
צומת עינת לצפון/כביש 444
כביש 444 לצפון/שד' שלמה המלך
צומת ראש העין למערב/כביש 483
צומת פארק אפק/כביש 483
צומת גבעת השלושה מזרח/כביש 483
צומת גבעת השלושה מערב/כביש 483
צומת גנים/הרב הרצוג
הרב הרצוג/שמואל חיים לנדוי
יהושע שטמפפר / יהושע חנקין
שטמפפר/המכבים
שטמפפר/משטרה
שטמפפר/בר כוכבא
בר כוכבא/ליברכט
בר כוכבא/ת.מרכזית פתח תקווה
מסוף משה ארנס/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 89
מתי מתחיל לפעול קו 89?
קו 89 מתחיל לפעול ב-06:55 בשישי
באיזו שעה קו 89 מפסיק לעבוד?
קו 89 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 89?
כדי לראות מתי קו נחשונים←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נחשונים←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 89 (נחשונים←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נחשונים←פתח תקווה (נחשונים←פתח תקווה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 89 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 89 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 89 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 89 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 89
קו 89 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 07:05 - 21:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:05 - 21:35 | 45 - 270 |
ב׳ | 07:05 - 21:35 | 45 - 270 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:05 - 21:35 | 45 - 270 |
ה׳ | 07:05 - 21:35 | 45 - 270 |
ו׳ | 06:55 - 14:45 | 60 - 150 |
ש׳ | 21:45 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל89 (מ 'נחשונים ב), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 89 (נחשונים←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 89
תעריף הנסיעה ב89 (נחשונים←פתח תקווה) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
89 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 89 היא 'נחשונים ב והתחנה האחרונה היא מסוף משה ארנס/הורדה.
קו 89 (נחשונים←פתח תקווה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 89. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 89.
מעקב אחר קו האוטובוס 89 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 89 (נחשונים←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 89 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 89 ב-ישראל
89 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 548 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-20/ לוח זמנים
- 599 - ספורטק/הרב עובדיה יוסף-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 27 - החרש/עמל-פתח תקווה<->בית העלמין-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 87א - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-11/ לוח זמנים
- 566 - בית עלמין-ראש העין<->הרכבת/סלומון-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 336 - בי''ס נאות מרגלית לבנים-פתח תקווה<->העצמאות/ויצמן-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 97 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-30/ לוח זמנים
- 21 - מסוף הריביירה-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 256 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->אוניברסיטת אריאל/כביש 31-אריאל-10/ לוח זמנים
- 44 - דרך האבות/כחל-יד בנימין<->ת. רכבת מלאכי יואב/הורדה-יואב-1#/ לוח זמנים
- 11 - המרץ/היצירה-ראש העין<->חבקוק/שדרות בן גוריון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת אשדוד עד הלום/איסוף-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-3#/ לוח זמנים
- 315 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 12א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אזור תעשיה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 283 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 27 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->כחול/אדום-מפעלי כנות-1#/ לוח זמנים
- 51א - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-11/ לוח זמנים
- 64 - הרב עובדיה יוסף/שלום צלח-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 282 - בית עלמין-ראש העין<->מסוף גולדה/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 356 - שדרות ירושלים/חנה סנש-קרית מלאכי<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-1#/ לוח זמנים