קו 241
אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 241 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) יש 63 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף אום אל פחם ומסתיים בתיכון מקיף אלמנארה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 241 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא (63 תחנות)
מסוף אום אל פחם
כביש 65/צומת אום אל פחם
כביש 65/אום אל פאחם ב
מסעף מי עמי
צומת משטרת עירון
ערערה/כניסה
ערערה/6524
שכונה דרומית א
שכונה דרומית ב
ערערה/יציאה דרומית
צומת ברטעה
צומת כפר קרע
ח'אלת זבדה
בנק הפועלים
חאכורת אל עסלי א
ח'אלת זבדה
ח'אלת זבדה/תחנת דלק
צומת כפר קרע
צומת חריש לדרום
מועצה אזורית מנשה
צומת מענית
צומת מענית
צומת גבעת חביבה
צומת נרבתה
שער מנשה
צומת עין שמר
'גן שומרון ג
'גן שומרון ב
צומת כרכור
מחנה 80
דרך הנדיב/החלוץ
דרך הנדיב/דרך פיק''א
דרך הנדיב/דרך הבנים
צומת איטונג
דרך הים/דרך הרכבת
חלמיש/651
חלמיש/שוהם
חלמיש/תרשיש
תרשיש/חלמיש
תרשיש/גרניט
ת. רכבת קיסריה פרדס חנה
גרניט/תרשיש
גרניט/הטוחן
החרש/גרניט
הטוחן/חלמיש
שחם/הטוחן
שחם/תרשיש
שוהם/שחם
שוהם/ברקת
האשל/אלון התבור
האשל/הרדוף הנחלים
האשל/חבצלת החוף
האשל/אלת המסטיק
השיטה/האשל
השיטה/הרדוף הנחלים
צומת פל ים
צומת אור עקיבא לצפון
צומת בנימינה
מסעף בית חנניה
שמורת טבע נחל תנינים
ג'סר א זרקא 19
קופ''ח ג'סר א זרקא
תיכון מקיף אלמנארה
שאלות ותשובות לגבי קו 241
מתי מתחיל לפעול קו 241?
קו 241 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 241 מפסיק לעבוד?
קו 241 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 241?
כדי לראות מתי קו אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 241 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 241 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 241 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 241 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 241
קו 241 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:00 - 20:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 20:00 | 180 - 240 |
ב׳ | 06:00 - 20:00 | 180 - 240 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 20:00 | 180 - 240 |
ה׳ | 06:00 - 20:00 | 180 - 240 |
ו׳ | 06:00 - 14:30 | 165 - 180 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל241 (מ מסוף אום אל פחם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 241
תעריף הנסיעה ב241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
241 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 241 היא מסוף אום אל פחם והתחנה האחרונה היא תיכון מקיף אלמנארה.
קו 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 241. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 241.
מעקב אחר קו האוטובוס 241 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 241 (אום אל-פחם←ג'סר א-זרקא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 241 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 241 ב-ישראל
241 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 130 - מסוף שרונה-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 94 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->עמק זבולון/חטיבה שבע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 290 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 51 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 33 - מסוף קסטינה-מלאכי לצפון-באר טוביה<->נחם א-נחם-20/ לוח זמנים
- 170 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 163 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->מצפה אילן מרכז-מצפה אילן-10/ לוח זמנים
- 74 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->רוטשילד/מנחם ציוני-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 84 - אליהו בית צורי/אליהו גולומב-זכרון יעקב<->ז'בוטינסקי/הגיבורים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 83 - חי/הדקל-בנימינה גבעת עדה<->הארזים/כליל החורש-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים
- 328 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->אור החיים ט-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 53 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מסוף פוריידיס-פוריידיס-10/ לוח זמנים
- 156 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מחנה מצל''ח 6820-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 15 - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->פוריידיס 14-פוריידיס-20/ לוח זמנים
- 29 - מסוף שוהם-שוהם<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 240 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 20א - מסוף חריש/איסוף-חריש<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 1 - דרך העצמאות/אירית-בנימינה גבעת עדה<->בית ספר כרמים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים