קו 39
הרצלייה←כפר סבא
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 39 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 39 (הרצלייה←כפר סבא) יש 46 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהשונית/יורדי ים ומסתיים בבית עלמין פרדס חיים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 39 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרצלייה←כפר סבא (46 תחנות)
השונית/יורדי ים
מרינה/השונית
מדינת היהודים/מתתיהו
מדינת היהודים/נעמי שמר
מדינת היהודים/גלגלי הפלדה
גלגלי הפלדה/יוחנן הסנדלר
אבא אבן/ משכית
מחלף הסירה למזרח
תחנת רכבת הרצליה
בן ציון מיכאלי/יוסף נבו
קניון שבעת הכוכבים
ז'בוטינסקי/הרב קוק
ז'בוטינסקי/פינסקר
הנדיב/ז'בוטינסקי
נתן אלתרמן/ז'בוטינסקי
נתן אלתרמן/רש''י
בית הספר יצחק נבון/נתן אלתרמן
אוניברסיטת רייכמן/נתן אלתרמן
כנפי נשרים/משה שמיר
הבריגדה היהודית/שמעון ויזנטל
הבריגדה היהודית/הדר
תחנת רכבת רעננה מערב/דרך ירושלים
בית לוינשטיין/אחוזה
אחוזה/המיתר
אחוזה/המלכים
אחוזה/מגדל
אחוזה/סוקולוב
אחוזה/בן גוריון
אחוזה/ז'בוטינסקי
עיריית רעננה/אחוזה
אחוזה/רבוצקי
בית משפט/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/ויצמן
ויצמן / גלר
וייצמן/גורדון
קניון ערים/וייצמן
ויצמן/ירושלים
וייצמן/רוטשילד
תחנה מרכזית כפ"ס/ויצמן
וייצמן/הגליל
וייצמן/נורדאו
ויצמן/התע''ש
קניון ג'י/וייצמן
קניון ג'י/כביש 55
נווה ימין/מזרח
בית עלמין פרדס חיים
שאלות ותשובות לגבי קו 39
מתי מתחיל לפעול קו 39?
קו 39 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 39 מפסיק לעבוד?
קו 39 מפסיק לפעול ב-16:40 בשני
מתי מגיע קו 39?
כדי לראות מתי קו הרצלייה←כפר סבא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרצלייה←כפר סבא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 39 (הרצלייה←כפר סבא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרצלייה←כפר סבא (הרצלייה←כפר סבא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 39 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 39 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 39 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 39 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 39
קו 39 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:30 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 22:00 | 20 - 35 |
ב׳ | 06:30 - 16:40 | 20 - 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:30 - 22:00 | 20 - 35 |
ה׳ | 06:30 - 22:00 | 20 - 35 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל39 (מ השונית/יורדי ים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 39 (הרצלייה←כפר סבא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 39
תעריף הנסיעה ב39 (הרצלייה←כפר סבא) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
39 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 39 היא השונית/יורדי ים והתחנה האחרונה היא בית עלמין פרדס חיים.
קו 39 (הרצלייה←כפר סבא) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 39. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 39.
מעקב אחר קו האוטובוס 39 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 39 (הרצלייה←כפר סבא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 39 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 39 ב-ישראל
39 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 96 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->אסתר המלכה/עתידים-רעננה-21/ לוח זמנים
- 87 - אבן עזרא/רשב''ם-הרצליה<->העצמאות/בן גוריון-הרצליה-2#/ לוח זמנים
- 30 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 277 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 87 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->ויצמן/התע''ש-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 126 - מסוף אזורי חן-תל אביב יפו<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 8א - ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן<->מסוף שניידר-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 84 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->רופין/הגבורות-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 64 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->מרכז מסחרי/מצפה רמון-מצפה רמון-1#/ לוח זמנים
- 561 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 50 - בית הלוחם-באר שבע<->בית ספר לחינוך מיוחד-ערערה בנגב-1#/ לוח זמנים
- 123 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 359 - ההגנה/הפלמ''ח-ירוחם<->דרכי רפאל/קהילת יעקב-נתיבות-21
- 174 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->אבא הלל סילבר/פסח לב-לוד-10/ לוח זמנים
- 575 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 222 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->איזור התעשיה כפר סבא-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 359 - אחת עשרה נקודות/יצחק שמיר-נתיבות<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 213 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-1#/ לוח זמנים
- 70 - בית הלוחם-באר שבע<->שכונה 4-שגב שלום-1#/ לוח זמנים
- 60 - צומת מחנה משאבים-רמת הנגב<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-29