Linia 55
Pantelimon→Piata Sf. Vineri
STB
STB 55 tramvai - Orar și Opriri traseu (Actualizat)
Linia 55 de tramvai (Pantelimon→Piata Sf. Vineri) are 14de stații, prima stație la Pantelimon și ultima stație la Piata Sf. Vineri.
Alege oricare dintre stații tramvaiului 55 din lista de mai jos pentru a găsi orare actualizate în timp real și pentru a vedea harta rutei.
Direcții: Pantelimon→Piata Sf. Vineri (14 stații)
Pantelimon
Spitalul Sf. Pantelimon
Soseaua Fundeni
Bd. Chisinau
Bd. Pierre De Coubertin
Lt. Victor Manu
Piata Iancului
Matasari
Scoala Iancului
Hala Traian
Piata Sf. Stefan
Piata Corneliu Coposu
Piata Sf. Vineri
Piata Sf. Vineri
55 FAQ
La ce oră începe programul tramvaiului 55?
Linia de tramvai 55 operează începând de la 05:00 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră se termină programul tramvaiului 55?
Linia de tramvai 55 operează până la 22:35 în zilele de luni, marți, miercuri, joi, vineri.
La ce oră sosește tramvaiul 55?
Când sosește Tramvai Pantelimon→Piata Sf. Vineri? Verifică orele de sosire live pentru sosiri live și pentru a vedea orarul complet pentru Tramvai Pantelimon→Piata Sf. Vineri care este cel mai apropiat de tine.
Cât este tariful de tramvai 55 (Pantelimon→Piata Sf. Vineri?
Tariful de tramvai Pantelimon→Piata Sf. VineriPantelimon→Piata Sf. Vineri) este aproximativ L3.00.
Există o 55 tramvai stație lângă mine?
Apasă aici pentru a vizualiza cea mai apropiată 55 tramvai stație.
Orar tramvai 55
linia de tramvai 55 operează în fiecare zi. Ore de program obişnuite: 05:00 - 22:35
Zi | Ore de funcţionare | Frecvență (min) |
---|---|---|
Lun | 05:00 - 22:35 | 9 - 13 |
Mar | 05:00 - 22:35 | 9 - 13 |
Mie | 05:00 - 22:35 | 9 - 13 |
Joi | 05:00 - 22:35 | 9 - 13 |
Vin | 05:00 - 22:35 | 9 - 13 |
Sâm | 05:10 - 22:40 | 13 - 25 |
Dum | 05:10 - 22:40 | 13 - 25 |
Alerte Serviciu STB tramvai
Vedeți toate actualizările 55 (de la Pantelimon), inclusiv informații despre status în timp real, întârzieri tramvai, modificări ale rutelor, modificări ale locațiilor opririlor și orice alte modificări ale serviciului. Vizualizare a hărții în timp real. 55 (Pantelimon→Piata Sf. Vineri) Urmăriți tramvai în timp ce se deplasează pe hartă. Descărcați acum aplicația pentru toate informațiile despre STB.
Tarif linia 55 tramvai
Tariful călătoriei STB 55 (Pantelimon→Piata Sf. Vineri) este de aproximativ L3.00. Prețurile se pot modifica în funcție de mai mulți factori. Pentru mai multe informații despre costurile biletelor pentru STB, vă rugăm să consultați aplicația Moovit sau site-ul oficial al STB.
55 (STB)
Prima statie pe ruta tramvaiului 55 este Pantelimon și ultima stație este Piata Sf. Vineri. Linia 55 (Pantelimon→Piata Sf. Vineri) este operațională: fiecare zi.
Informații adiționale: Linia 55 are 14 stații și durata totală a călătoriei este de 34 minute.
La plimbare? Vezi de ce peste 1.5 milioane de utilizatori au încredere în Moovit, cea mai bună aplicație de transport public. Moovit îți sugerează rute STB, tracker în timp real pentru tramvai, direcții live, hărți cu rutele liniilor în București și te ajută să găsești cele mai apropiate stații ale tramvaiului 55 din apropiere. Nu ai internet? Descarcă o hartă PDF offline și orarul de tramvai pentru tramvai 55.
Tracker în timp real Tramvai55
Urmărește linia 55 (Pantelimon→Piata Sf. Vineri) pe hartă live în timp real și urmărește locația sa în timp ce merge între stații. Folosește Moovit ca tracker a liniei 55 de tramvai sau ca aplicație tracker live STB tramvai pentru a nu pierde niciodată tramvaiul.
Utilizați aplicația ca un planificator de călătorie pentru STB sau ca un planificator de călătorie pentru Metrou, Tramvai, Troleibuz, Autobuz sau Tren pentru a vă planifica traseul în jurul București. Planificatorul de călătorie afișează date actualizate pentru STB și orice tramvai, inclusiv linia 55, în București
55 - Direcții alternative
STB în București
- 25 - C.F.R. Progresul - Depoul Militari/ Program
- 47 - Ghencea - Piata Unirii/ Program
- 16 - Piata Sf. Vineri - Platforma Industriala Pipera/ Program
- 23 - Faur Poarta 4 - Zetarilor/ Program
- 19 - Chimopar - Zetarilor/ Program
- 36 - Platforma Industriala Pipera - Republica/ Program
- 32 - Depoul Alexandria - Piata Unirii/ Program
- 41 - Ghencea - Piata Presei/ Program
- 24 - Cartier Damaroaia - Vasile Parvan/ Program
- 11 - Cartier 16 Februarie - Zetarilor/ Program
- 40 - Chimopar - Piata Sf. Vineri/ Program
- 1 - Bd. Banu Manta - Cimitirul Serban Voda/ Program
- 17 - Bd. Lacul Tei - Piata Sf. Vineri/ Program
- 27 - Chimopar - Piata Unirii/ Program
- 21 - Pasaj Colentina - Piata Sf. Gheorghe/ Program
- 14 - Pantelimon - Piata Sf. Vineri/ Program
- 10 - Bd. Banu Manta - Sura Mare/ Program
- 3 - Mezes - Piata Presei/ Program
- 44 - Cartier 16 Februarie - Vasile Parvan/ Program