קו 699
תל אביב-יפו←נתניה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 699 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 699 (תל אביב-יפו←נתניה) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרכבת/ראש פינה ומסתיים בת. מרכזית נתניה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 699 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תל אביב-יפו←נתניה (42 תחנות)
הרכבת/ראש פינה
המסגר/יד חרוצים
המסגר/בן אביגדור
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
קפלן/אלוף מנדלר
לונדון מיניסטור/אבן גבירול
אבן גבירול/השופטים
כיכר רבין/אבן גבירול
אבן גבירול/ארלוזורוב
אבן גבירול/ז'בוטינסקי
אבן גבירול/פרופ' שור
כיכר מילאנו/אבן גבירול
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/אינשטיין
דרך נמיר/שד' קק''ל
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
מחלף גלילות מערב
סינמה סיטי/כביש 2
מחלף הסירה
צומת הרצליה
צומת כפר שמריהו
מחלף נוף ים
צומת רשפון
מסעף שפיים
שפיים
שפיים
צומת געש
צומת יקום
מכון וינגייט/כביש 2 לצפון
צומת אודים
פנחס לבון/גולדה מאיר
שדרות פנחס לבון/פנחס רוטנברג
פנחס לבון/ישראל בר יהודה
לבון/שלום עליכם
שדרות בן צבי/שדרות אגם כנרת
משטרה/בן צבי
שד. בן צבי/שמחה ארליך
בן צבי/נחום
שד. בן צבי/היהלומן אברהם
שד. בנימין/הרב טביב
שד. בנימין/שד. ירושלים
ת. מרכזית נתניה
שאלות ותשובות לגבי קו 699
מתי מתחיל לפעול קו 699?
קו 699 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, שישי
באיזו שעה קו 699 מפסיק לעבוד?
קו 699 מפסיק לפעול ב-03:59 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 699?
כדי לראות מתי קו תל אביב-יפו←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תל אביב-יפו←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 699 (תל אביב-יפו←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תל אביב-יפו←נתניה (תל אביב-יפו←נתניה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 699 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 699 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 699 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 699 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 699
קו 699 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 00:00 - 03:59
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 03:59 | 59 - 60 |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 00:00 - 03:59 | 59 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל699 (מ הרכבת/ראש פינה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 699 (תל אביב-יפו←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 699
תעריף הנסיעה ב699 (תל אביב-יפו←נתניה) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
699 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 699 היא הרכבת/ראש פינה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נתניה.
קו 699 (תל אביב-יפו←נתניה) פועל בראשון, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 699. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 699.
מעקב אחר קו האוטובוס 699 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 699 (תל אביב-יפו←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 699 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 699 ב-ישראל
699 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 357 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית-2#/ לוח זמנים
- 2 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-30/ לוח זמנים
- 163 - ת. רכבת ב''ש צפון-באר שבע<->מחנה משאבים-רמת הנגב-1#
- 386 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#באר שבע ↔ ערד/ לוח זמנים
- 11 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 37 - מכללת בית ברל-בית ברל<->בי''ס עומר בן אל ח'טאב-כפר ברא-11/ לוח זמנים
- 606 - ת. רכבת נתניה-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 400 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ערד/רציפים-ערד<->ת. רכבת להבים רהט-להבים-21ערד ↔ להבים/ לוח זמנים
- 85 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->מסוף חרש-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 88 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 58 - שד. עמק איילון/מודיעים-שוהם<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 142 - מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#/ לוח זמנים
- 173 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 368 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 82 - חט''ב רימון-רעננה<->רבוצקי/אחוזה-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 140 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-2#/ לוח זמנים
- 96 - מוסד חינוכי כפר בתיה-רעננה<->אסתר המלכה/עתידים-רעננה-21/ לוח זמנים
- 276 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 30 - תיכון הדרים/ז'בוטינסקי-הוד השרון<->השונית/יורדי ים-הרצליה-1#/ לוח זמנים
- 91 - השונית/יורדי ים-הרצליה<->מסוף הטייסים-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים