קו 342
ירושלים←מודיעין עילית
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 342 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 342 (ירושלים←מודיעין עילית) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בקרית נוער/הרב פרנק ומסתיים ברמב''ן/שדרות בית שמאי.
לוח הזמנים לקו 342 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב21:40. שעות הפעילות השבוע: שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 342 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←מודיעין עילית (34 תחנות)
קרית נוער/הרב פרנק
הרב פרנק/משולם ראט
בית וגן/הרב אלפיה
הפסגה/צבי לצדיק
הפסגה/תורה ועבודה
הפסגה/הרשד''ם
הפסגה/שד' הרצל
בי''ח שערי צדק/בייט
צומת גבעת מרדכי/בייט
צומת חשמונאים צפון
שדרות בית הלל/כניסה לעיר
מסילת ישרים/דרך קרית ספר
ישיבת אהבת תורה/מסילת ישרים
מסילת ישרים/אוהלי דבורה
ישיבת חדרה/שערי תשובה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/ראשית חכמה
שערי תשובה/כולל רצופות
בית ספר החינוך/שערי תשובה
גרין פארק/הרב מפוניבז
עיון התלמוד/הרב מפונביז
חזון אי''ש/אבי עזרי
אבי עזרי ו
אבי עזרי ז
אבי עזרי/מסוף
חזון אי''ש/הרב אלישיב
שד' בית שמאי/שד' הרב מפוניביז
בית הכנסת קרלין
כיכר נאות הפסגה/הריטב''א
הריטב''א/נתיבות שלום
הריטב''א א
הריטב''א ב
מעלות החכמה
רמב''ן/שדרות בית שמאי
שאלות ותשובות לגבי קו 342
מתי מתחיל לפעול קו 342?
קו 342 מתחיל לפעול ב-21:40 בשבת
באיזו שעה קו 342 מפסיק לעבוד?
קו 342 מפסיק לפעול ב-21:40 בשבת
מתי מגיע קו 342?
כדי לראות מתי קו ירושלים←מודיעין עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←מודיעין עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 342 (ירושלים←מודיעין עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←מודיעין עילית (ירושלים←מודיעין עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 342 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 342 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 342 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 342 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 342
קו 342 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 21:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 21:40 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל342 (מ קרית נוער/הרב פרנק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 342 (ירושלים←מודיעין עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 342
תעריף הנסיעה ב342 (ירושלים←מודיעין עילית) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
342 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 342 היא קרית נוער/הרב פרנק והתחנה האחרונה היא רמב''ן/שדרות בית שמאי.
קו 342 (ירושלים←מודיעין עילית) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 342. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 342.
מעקב אחר קו האוטובוס 342 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 342 (ירושלים←מודיעין עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 342 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 342 ב-ישראל
342 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 354 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 128 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 103 - לוי/יצחק רבין-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 871 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-10/ לוח זמנים
- 32 - תכלת /אבני חושן-מודיעין מכבים רעות<->יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 39 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים
- 176 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->ההגנה/מרגולין-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 620 - מסוף ג'ת-ג'ת<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 219 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 73 - החבל/הירדן-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10/ לוח זמנים
- 238 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קבר רחל-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 1 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 2 - שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-37/ לוח זמנים
- 587 - בית ספר שושנים/החיד''א-אופקים<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 30 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 320 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת פאתי מודיעין-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 91 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים