קו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
מעלות-תרשיחא←נהרייה
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מעלות-תרשיחא←נהרייה) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בעירייה ומסתיים בת. מרכזית נהריה/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מעלות-תרשיחא←נהרייה (36 תחנות)
עירייה
המעפילים/כלנית
מ''ג המעפילים/כלנית
בית ספר אורט/שדרות מ''ג המעפילים
רקפת/עדעד
רקפת/משעול הברוש
יסמין/קורנית
מ''ג המעפילים/הנרקיס
שד. ירושלים/החשמונאים
ההגנה/השומר
ההגנה/אצ''ל
שדרות ירושלים/שיבת ציון
שד. ירושלים/שד. מ''ג המעפילים
מעלה חסון/ז'בוטינסקי
הרב קוק/ז'בוטינסקי
לוי אשכול/הרב קוק
מרכז צעירים מעלות תרשיחא
הזית/שזר
מסעף מעלות צפון
קניון תרשיחא
מעונה א
מסעף מעונה צפון
מעליא/89
מסעף מעליא
דהר
מסעף נווה זיו
צומת געתון
משתלת כברי
צומת כברי
מסעף בן עמי
מרכז רפואי גליל
שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים
שדרות הנשיא בן צבי/הנגב
שד. הנשיא בן צבי/הגלעד
צומת נהריה
ת. מרכזית נהריה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
קו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-05:45 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-15:45 בשישי
מתי מגיע קו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו מעלות-תרשיחא←נהרייה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מעלות-תרשיחא←נהרייה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מעלות-תרשיחא←נהרייה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מעלות-תרשיחא←נהרייה (מעלות-תרשיחא←נהרייה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) - מעלות-תרשיחא←נהרייה
לוח זמנים של קו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
קו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:45 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:45 - 22:30 | 25 - 90 |
ב׳ | 05:45 - 22:30 | 25 - 90 |
ג׳ | 07:00 - 21:30 | 75 - 90 |
ד׳ | 05:45 - 22:30 | 25 - 90 |
ה׳ | 05:45 - 22:30 | 25 - 90 |
ו׳ | 05:50 - 15:45 | 55 |
ש׳ | 17:35 - 21:15 | 35 - 125 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מ עירייה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מעלות-תרשיחא←נהרייה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מעלות-תרשיחא←נהרייה) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש היא עירייה והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית נהריה/הורדה.
קו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מעלות-תרשיחא←נהרייה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מעלות-תרשיחא←נהרייה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש ב-ישראל
41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 148 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->שייח דנון יציאה-שייח' דנון-1#/ לוח זמנים
- 23א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#/ לוח זמנים
- 61 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->אבו סנאן סולטאן באשא ד-אבו סנאן-1#/ לוח זמנים
- 16 - ספיר/ברקת-צפת<->אזור תעשייה צפת ג/חברת חשמל-צפת-1#/ לוח זמנים
- 54 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->מזכירות-חולתה-1#/ לוח זמנים
- 169 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - צומת דיר חנא-דייר חנא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2זדייר חנא ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 157 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->בנק מרכנתיל-כאבול-1#/ לוח זמנים
- 73 - מגרש ספורט-טובא זנגריה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 284 - בי''ס תיכון-ירכא<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 143 - העיר העתיקה-עכו<->חניון שפרעם/תאופיק זיאד-שפרעם-2#/ לוח זמנים
- 18א - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-2א/ לוח זמנים
- 987 - זכריה הנביא/נריה הנביא-בית שמש<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-16/ לוח זמנים
- 81 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מסעף סאסא-סאסא-1#/ לוח זמנים
- 92 - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->כיכר הדלי-צפת-1#/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת עכו/הרצל-עכו<->לוחמי הגיטאות/מרכז-לוחמי הגיטאות-1#/ לוח זמנים
- 18 - ביר אלטירה כניסה-טמרה<->כיכר אלמעסרה-טמרה-1א/ לוח זמנים
- 5 - קניון נהריה-נהריה<->קניון נהריה-נהריה-3ב/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - ראס אל עין 2-ראס אל עין<->תרדיון/מכללת וינגייט-תרדיון-1#ראס אל-עין ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 989 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 4 - שונית/כוכב הים-נהריה<->שדרות ששת הימים/שלום הגליל-נהריה-2ב/ לוח זמנים