קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
באר שבע←ירושלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ירושלים) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית ירושלים/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←ירושלים (35 תחנות)
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
מרכז רפואי סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון
מרכז אורן/יצחק רגר
מחלף עידן הנגב לצפון
צומת דבירה
מחלף קמה לצפון
צומת אבן שמואל
מלכי ישראל/דרך הדרום
שד. מלכי ישראל/שד. צה''ל
שדרות העצמאות/משעול הדובדבן
תחנה מרכזית/שדרות העצמאות
שדרות לכיש/שדרות גת
מלכי ישראל/יציאה צפונית
צומת פלוגות לצפון
צומת קוממיות
צומת סגולה
מסוף קסטינה-מלאכי לצפון
צומת ערוגות
מסעף ערוגות
צומת אחים
צומת ראם מסמיה
צומת שערי אברהם
מסעף בני ראם/ישיבה
צומת רבדים
צומת בית חלקיה
צומת יד בנימין
מסעף יסודות
מחנה נחל שורק
צומת חולדה
צומת נחשון
צומת חטיבה שבע/לטרון
מחלף שורש
מחלף חמד
מחלף הראל
ת. מרכזית ירושלים/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-15:00 בשישי
באיזו שעה קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו באר שבע←ירושלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←ירושלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ירושלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←ירושלים (באר שבע←ירושלים) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 15:00 - 16:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | 15:00 - 16:00 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (מ ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ירושלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ירושלים) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש היא ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית ירושלים/הורדה.
קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ירושלים) פועל בשישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (באר שבע←ירושלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש ב-ישראל
446 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 96 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->השושנים/חבצלת-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-34/ לוח זמנים
- 91 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 444 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#אילת ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 1 - הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-3#/ לוח זמנים
- 80 - הרצל/הסביונים-קרית עקרון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 96 - דוכיפת/עגור-קרית אתא<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 85 - החקלאים /אושה-כפר ביאליק<->ההגנה 14-קרית ביאליק-1#/ לוח זמנים
- 3 - כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה<->מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה-29/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 94 - הורדים/האירוסים-רכסים<->מועצה מקומית/הרימונים-רכסים-2ר/ לוח זמנים
- 6 - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2נ/ לוח זמנים
- 40א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1כ/ לוח זמנים
- 950 - צומת אל על-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3א/ לוח זמנים
- 28 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->מלון רימונים/שחראי-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 244 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->קניון איילון/דרך אבא הלל-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 789 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->ארלוזורוב/בלפור-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 43 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים