קו 71
חיפה←נשר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 71 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 71 (חיפה←נשר) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני ומסתיים בהשיטה/החרוב.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 71 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←נשר (26 תחנות)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני
ביג שער העיר
פורטק
נשר מרכז קניות
הביטחון/החרושת
הקצר/מעלה הגיבורים
מעלה הגיבורים/הקצר
מעלה הגיבורים/מצפה
ההסתדרות/דרך הטכניון
דרך הטכניון/ההסתדרות
דרך הטכניון/נתיב הים
דרך הטכניון/עמוס
עמוס/סיני
צהל/גן ציבורי
צה''ל/חבצלת
צהל/ציון
הזית/צה''ל
הזית/היסמין
חבצלת/הורדים
חבצלת/צה''ל
המרגנית/צה''ל
המרגנית/הנוריות
השיטה/המורן
השיטה/התמר
השיטה/התמר
השיטה/החרוב
שאלות ותשובות לגבי קו 71
מתי מתחיל לפעול קו 71?
קו 71 מתחיל לפעול ב-06:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 71 מפסיק לעבוד?
קו 71 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 71?
כדי לראות מתי קו חיפה←נשר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←נשר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 71 (חיפה←נשר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←נשר (חיפה←נשר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 71 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 71 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 71 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 71 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 71
קו 71 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:20 - 20:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:20 - 20:15 | 20 - 35 |
ב׳ | 06:20 - 20:15 | 20 - 35 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:20 - 20:15 | 20 - 35 |
ה׳ | 06:20 - 20:15 | 20 - 35 |
ו׳ | 07:45 - 14:15 | 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל71 (מ ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 71 (חיפה←נשר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 71
תעריף הנסיעה ב71 (חיפה←נשר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
71 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 71 היא ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני והתחנה האחרונה היא השיטה/החרוב.
קו 71 (חיפה←נשר) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 71. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 71.
מעקב אחר קו האוטובוס 71 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 71 (חיפה←נשר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 71 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 71 ב-ישראל
71 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 176 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 424 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ההגנה/מרגולין-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 952 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->נוף העמק/האיריס-מגדל העמק-3#/ לוח זמנים
- 557 - קניון איילון-בני ברק<->כיכר המעפיל-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 88א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 50א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 959 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר פולינסקי/ד''ר רינגלבלום-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 112 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->השיטה/החרוב-נשר-1#/ לוח זמנים
- 6 - מסוף אגד ביג כרמיאל-כרמיאל<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 390 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 90 - ביאליק/בוטקובסקי-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 72 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->הרבי מלובאוויטש/הרב עובדיה יוסף-דימונה-19/ לוח זמנים
- 421 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מצדה-מצדה-18תל אביב-יפו ↔ מ.א. תמר/ לוח זמנים
- 86 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 552 - מלון יפה נוף-ערד<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 9 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 99א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-1#/ לוח זמנים