10 línia
San Isidro (T)→Intercambiador Sta.Cruz
Titsa
Titsa 10 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 10 bus (San Isidro (T)→Intercambiador Sta.Cruz) té 4 parades, surt de San Isidro (T) i acaba a Intercambiador Sta.Cruz.
La previsió d'horari de 10 per a bus per a la pròxima setmana: Surt un cop al dia des de 05:55. Dies operatius de la setmana: a diari.
Tria qualsevol entre les 10 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: San Isidro (T)→Intercambiador Sta.Cruz (4 parades)
San Isidro (T)
Caletillas (T)
Meridiano
Intercambiador Sta.Cruz
Preguntes i respostes freqüents de 10
A quina hora comença a funcionar 10 bus?
10 bus comença a funcionar a les 05:55 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora deixa de funcionar 10 bus?
10 bus deixa d'operar a les 05:55 els diumenge, dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres, dissabte.
A quina hora arriba 10 bus?
Quan arriba la San Isidro (T)→Intercambiador Sta.Cruz bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de San Isidro (T)→Intercambiador Sta.Cruz bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 10 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 10 bus parada més propera.
10 bus horari
10 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 05:55
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 05:55 | Sortida Única |
dt. | 05:55 | Sortida Única |
dc. | 05:55 | Sortida Única |
dj. | 05:55 | Sortida Única |
dv. | 05:55 | Sortida Única |
ds. | 05:55 | Sortida Única |
dg. | 05:55 | Sortida Única |
Titsa bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 10 (des de San Isidro (T)), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 10 (San Isidro (T)→Intercambiador Sta.Cruz) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació Titsa.
10 línia bus tarifa
Titsa 10 (San Isidro (T)→Intercambiador Sta.Cruz) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre Titsa, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de Titsa.
10 (Titsa)
La primera parada de la ruta 10 bus és San Isidro (T) i la darrera parada és Intercambiador Sta.Cruz. 10 (San Isidro (T)→Intercambiador Sta.Cruz) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 10 té 4 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 50 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona Titsa rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Tenerife i t'ajuda a trobar el 10 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 10 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 10 en temps real bus
Monitora la línia 10 (San Isidro (T)→Intercambiador Sta.Cruz) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 10 bus o una aplicació de seguiment Titsa bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a Titsa o com a planificador de viatges per a tramvia o bus per planificar la teva ruta per Tenerife. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a Titsa i qualsevol bus, inclosa la línia 10, a Tenerife
10 - Indicacions alternatives
Línies de Titsa a Tenerife
- 347 - LA OROTAVA -> REALEJO ALTO - POR BENIJOS Y PALO BLANCO/ Horaris
- 411 - GRANADILLA ->SAN ISIDRO -> EL MÉDANO-> MONTAÑA PELADA/ Horaris
- 341 - PARADOR DEL TEIDE->TELEFERICO->EL PORTILLO/ Horaris
- 409 - SAN MIGUEL -> GRANADILLA ->SAN ISIDRO -> EL MÉDANO/ Horaris
- 14 - SANTA CRUZ -> LA LAGUNA(POR LA CUESTA)/ Horaris
- 343 - PTO. CRUZ <->LOS CRISTIANOS(Por Aeropuertos Norte y Sur)(express)/ Horaris
- 103 - SANTA CRUZ -> PUERTO DE LA CRUZ(POR EL BOTÁNICO)/ Horaris
- 271 - INTERCAMBIADOR -> EL CAMINO-> CRUZ DE ÁLAMOS-> LAS MERCEDES/ Horaris
- 363 - PUERTO DE LA CRUZ -> BUENAVISTA ->POR ICOD DE LOS VINOS/ Horaris
- 330 - (CIRCUNVALACIÓN)LOS REALEJOS – SAN VICENTE – LAS LLANADAS/ Horaris
- 908 - INTERCAMBIADOR -> BARRIO DE OFRA-LAS RETAMAS -> INTERCAMBIADOR/ Horaris
- 33 - GÜIMAR -> FASNIA-> LA SOMBRERA/ Horaris
- 51 - < > 57 CIRCULAR LA LAGUNA -> TEJINA - TACORONTE- LA LAGUNA/ Horaris
- 412 - GRANADILLA -> ROTONDA TF-1 SAN ISIDRO/ Horaris
- 352 - CIRCUNVALACIÓN OROTAVA -> REALEJOS/ Horaris
- 30 - PUERTO DE LA CRUZ - AEROPUERTO NORTE/ Horaris
- 204 - INT.-P. DEL CRISTO-EL BRONCO-LOMO LARGO-EL RAYO-URB.AGUERE-TRINIDAD-INT./ Horaris
- 373 - LAS DEHESAS-LA FLORIDA-CAMINO POLO- LA PIEDAD-LAS DEHESAS/ Horaris
- 452 - LA CALETA - COSTA ADEJE - SAN ISIDRO/ Horaris
- 372 - LAS DEHESAS->URB.MAYORAZGO->SAN ANTONIO->LA PIEDAD/ Horaris